[Koszulki] mistrzowskie, tourowe, klubowe - czy wypada ubrać.
Czy jazda w koszulce mistrzowskiej to obciach ?
14 użytkowników zagłosowało
-
1. Czy jazda w koszulce mistrzowskiej to obciach /prowokacja/nadużycie ?
-
Nie, to tylko koszulka4
-
Tak, taka koszulka powinna być odpowiednio traktowana10
-
- Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.