nazwauzytkownika2 Napisano 13 Czerwca Napisano 13 Czerwca Taka zagadka. Zauważyłem sznurek zdolny wkręcić się w szprychy. Ktoś ma jakiś pomysł co to? Cytuj
marvelo Napisano 13 Czerwca Napisano 13 Czerwca Hamulec awaryjny. W razie niebezpieczeństwa silnie pociągnąć za sznurek ;-). A tak na poważnie, to coś Ci się wkręciło w zacisk. Usuń lub chociaż obetnij. 5 Cytuj
nazwauzytkownika2 Napisano 13 Czerwca Autor Napisano 13 Czerwca Ponieważ to chińska produkcja, obawiam się, że może być jakimś kluczowym elementem i np. ujdzie mi powietrze z tylnego koła... jak się tam mogło coś tak wkręcić? Cytuj
Tyfon79 Napisano 13 Czerwca Napisano 13 Czerwca Chinole wymyśliły nowy hebel w kombinacji wspomagania linką jak by coś się stało z przewodem olejowym. Tylko przy montażu ktoś zostawił za długą linkę i jak wkręci się w szprychę to ją wyrwie w taki sposób, że faktycznie może wyjść przez obręcz i przebić dętkę a nawet oponę na wylot. Trzeba przyciąć tą linkę by wystawała z zacisku tak z centymetr. Cytuj
pecio Napisano 13 Czerwca Napisano 13 Czerwca (edytowane) @nazwauzytkownika2 wyciągnij z zacisku klocki i zobacz gdzie jest początek tej linki. Potem po prostu ją wywal . No chyba ,że ta linka robi za pakuły i uszczelnia tłoczek .....to wtedy zostaw. 😁 Edytowane 13 Czerwca przez pecio 1 Cytuj
nazwauzytkownika2 Napisano 13 Czerwca Autor Napisano 13 Czerwca (edytowane) 2 godziny temu, Tyfon79 napisał: Chinole wymyśliły nowy hebel w kombinacji wspomagania linką jak by coś się stało z przewodem olejowym. To znalezisko po jakimś czasie użytkowania. Oryginalnie niczego tam nie było. Ale kto wie, może to coś co tam było fabrycznie, tylko się rozwinęło? 2 godziny temu, pecio napisał: wyciągnij z zacisku klocki i zobacz gdzie jest początek tej linki Ha ha, "usuń a może zostaw". Trzeba niestety chyba to rozkręcić... linka siedzi tam mocno, nie ma szans ją po prostu pociągnąć. Edytowane 13 Czerwca przez nazwauzytkownika2 Cytuj
pecio Napisano 14 Czerwca Napisano 14 Czerwca Nic nie musisz rozkręcać. Bierzesz kombinerki prostujesz zawleczkę tam gdzie zaznaczyłem strzałką . Potem z drugiej strony ją wyciągasz. Zdejmujesz koło i wypychasz w dół zestaw klocków. Patrzysz co , gdzie i jak z tym sznureczkiem , wyciągasz i tyle. Potem wszystko montujesz w odwrotnej kolejności. A z tym " zostaw" to sobie jajeczka robimy . Cytuj
Mentos Napisano 14 Czerwca Napisano 14 Czerwca Naprawdę wierzycie że ktoś Was nie wkręca? Jak slanie niemożliwe by pytał poważnie. 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.