Skocz do zawartości

[Wybór roweru] Porównanie rowerów trekkingowych.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zastanawiam się nad wyborem roweru trekkingowego:

- Kross Trans 8,

- Romet WAGANT 6

- ostatnio zaciekawiła mnie INDIANA-X-Road-5.0-M21 (wersja 27 biegowa)

- i INDIANA-X-Road-5.0-M21(CUES RD-U6020-10) https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-trekkingowe/rower-trekkingowy-indiana-x-road-5-0-m21-28-cali-meski-czarny-1

Który lepiej się spisze?

Zaskoczyły mnie obydwie INDIANY z powodu niewielkiej ceny i dość dobrego wyposażenia.

 

Preferuję ciemne kolory ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez KrzychON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spisze się ten, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Chyba, że komfort jest dla Ciebie nieistotny to weź cokolwiek.

Cena Indiany przestanie Cię zaskakiwać, gdy przyjdzie Ci zgłosić się z problemami technicznymi do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście w Indianie są problemy z serwisem, to słabo... Ciekawe jak z jakością? Mimo, że to wyrób Krossa.

Choć wydaje mi się, że Indiany mają najlepsze wyposażenie i do tego w znacznie niższej cenie.

Niestety obecnie Krossy Transy można kupić tylko w słabszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po przemyśleniach postawiłem na ten typ. Różnica która mnie martwi to masa całości, chociaż w porównaniu do lekkich np. crosów to różnica nie jest aż taka duża.

No i wykorzystywałbym do codziennych, ale krótszych tras. Z rzadkimi wypadami w dalszą podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Pierwszy z brzegu Riverside 700 katalogowo 4 kg mniej od Indiany. Po dołożeniu bagażnika, błotników, stopki różnica maleje - kwestia co komu potrzebne.

Jak chcesz żeby ktoś coś doradził to wrzuć linki rowerów do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję roweru trekkingowego do mniej więcej 3.000 zł (może być ciut więcej). Dlatego podłączam się do tematu. Co poradzicie?

Moje potrzeby to: jazda na co dzień rowerem do pracy, z córeczką na foteliku, krótkie przejażdżki, plus trochę dłuższe ( kilkadziesiąt kilometrów) trasy weekendowo. Od wielkiego dzwonu coś większego, np trasa dwudniowa.

Co myślicie o tym modelu?

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-trekkingowy-kross-explorer-4-0-trans-5-0-pd40735/

I przy okazji pytanie czy ktoś wie o co chodzi z tym nazewnictwem modeli u krossa, czy Explorer to jest to samo co Trans? Na stronie krossa w ogóle nie ma Explorera 4.0. Osprzęt zdaje się z Transa 5.0 dokładnie.

 

 

Edytowane przez hakunarower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...