Skocz do zawartości

[Belgia] Ktoś jest?


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, chudzinki napisał:

Dzięki za podpowiedź, ale szukam kogoś, że tak powiem, pewniejszego 🙂. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Kumam. To może pomoże Ci fakt, że to człowiek z forum podrozerowerowe.info. Na priva mogę podesłać bliższy namiar.

Całkiem realny, długo bawiący się w rowery człowiek. Jeśli to kwestia "tylko" jakiegoś rowerowego zakupu, a nie powierzenia setek tysięcy złotych, to myślę że godzien zaufania.

Szy.

Edytowane przez szy
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat można zamknąć.

@szy, gość z początku wyraził chęć pomocy (nawet pisał, że odebrałby to osobiście, bo ma blisko), po czym po kilku dniach przestał się odzywać... Nie rozumiem takiego podejścia. Mógł normalnie odmówić, a nie kombinować 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudzinki nie ma sytuacji bez wyjścia , pokombinuj. W dzisiejszych czasach  przy obecnej technologii nie ma żadnych barier lingwistycznych . Niech ten ktoś wystawi to na ebajca  i tam to łykniesz.  Są też inne bezpieczne lokalne platformy  e-commerce. Wszystko jest do dogadania i załatwienia. Można nawet muszelki od buszmena kupić.

Tak dedukując skoro się dowiedziałeś ,że ten ktoś ma coś co Ciebie interesuje , to znaczy ,że ma to gdzieś wystawione.  Nic tylko to kupić.

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jajonez po objedzie 😁

A Ty co wulkanizację otwierasz , że tak skupujesz opony z całego świata 😉 To było pytanie retoryczne 😁

Edytowane przez pecio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...