Skocz do zawartości

[rower] Kross Esker 5.0 prawie nowy


girek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właścicielem od 2 tygodni, rower ma przejechane 180 km (po asfalcie :) ) obecnie jest w serwisie na obowiązkowym przeglądzie gwarancyjnym po 200 km, który kosztuje 120 zł. Sprzedaję bo doszedłem do wniosku, że baranek to nie moja bajka i chyba potrzebuję bardziej terenowego roweru niż gravel. Rozmiar M. Ja mam 176 cm i wydaje mi się, że na wielkość jest OK.

Cena: 4.500 zł, bez załączonych pedałów, torby i uchwytu na telefon, ww. serwis w cenie. Ponieważ rower praktycznie nie był jeżdżony dorzucam jedno zdjęcie ale na prośbę zrobię fotki czego sobie życzycie.

Nie wysyłam roweru, mogę podrzucić w dowolne miejsce w województwie śląskim.

Specyfikacja tutaj: https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-5-0-apex-turkusowy-grafitowy-polysk

1.thumb.jpg.c681e6589ddde46bd4153d8b72e20fa3.jpg

I jeszcze mały update - jeżeli dla kogoś ma to znaczenie to rower był kupiony i przygotowany w sklepie stacjonarnym na Śląsku i tam jest obecnie serwisowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę że faktycznie pojechali z promką, jak ja kupowałem to na pewno nie mieli takich cen. I tak bym u nich nie kupił bo muszę mieć sklep, to którego można podjechać w razie problemów i unikam takich z przymiotnikiem "najtaniej".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak uważasz ale zobacz ceny na allegro. Ten rower można kupić za 4300, nowy, zarejestrowany na siebie.

A w stacjonarnych dziś każdy mocno opuści cenę bo będzie nowa kolekcja na 2024, sezon się skończył w płynności brak bo rynek stoi.

Czasy, że uzywany rower sprzedaje się w dobrej cenie długo nie wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...