Skocz do zawartości

[Pierwsza szosa] szosa


SzymixGla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu szosy i na moim oku jest ta oferta:

https://www.olx.pl/d/oferta/fvat23-wszystkie-rozmiary-ultegra-r8000-centurion-hyperdrive-dt-swiss-CID767-IDUONHF.html?reason=observed_ad 

Jednak dostałem również propozycję, tego samego roweru (od innego sprzedawcy) tylko że z ramą full carbon za 4299. 
Moje pytanie jest takie czy warto dołożyć 500 zł do ramy carbon czy zostać przy aluminiowej? Ze względu na to, że są one używane obawiam się mikropęknieć i innych uszkodzeń ramy, które dostrzeże tylko osoba bardziej doświadczona, a z nikim takim kontaktu nie mam. Kolejne pytanie jest takie  czy różnica pomiędzy materiałem obu ram będzie, aż tak zauważalna dla osoby przesiadającej się z roweru MTB by faktycznie warto było zaryzykować i dopłacić 500zł?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SzymixGla napisał:

Jednak dostałem również propozycję, tego samego roweru (od innego sprzedawcy) tylko że z ramą full carbon za 4299

Pewien jesteś, że "ten sam rower"? Bo karbonowe centuriony jakie pojawiły się na pl rynku jakieś 2-3 lata temu miały starszą generację ultegry i inne koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie ma, sprzedający będzie miał dopiero od poniedziałku ramy carbon. 

Ma on rowery na ramie aluminiowej, dokładnie te same co wysłałem (ten sam osprzęt, koła) jednak na nie ma już mojego rozmiaru, więc powiedział mi o tym, że w poniedziałek będzie z ramą carbon w moim  rozmiarze. 

Ciągle czekam na informacje czy to ten sam osprzęt i czy jest gwarancja, jeśli tak to w poniedziałek pojadę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w szosach nie siedzę i to jest fakt .... ale na moje oko to cena jest turbo jeśli koła są jak w opisie/foto + cały napęd jest w ultegrze - bardziej bym się zastanawiał czy to nie jest jakiś haft.

Popatrz se na ceny samych piast dt350, albo klamkomanetek czy korby ultegry

Pytałeś czy one są fabrycznie nowe? Czy nie maą jakiejś niepełnowatościowości?

edit

Teraz se myślę że one mogą być z jakiejść wypożyczalni przejęte albo sekcji kolarskiej? więc czy cena jest turbo to nie wiem (moim zdaniem tak czy siak jest dobra o ile to wszystko jest w dobrej kondycji) - trzeba by było prosiś o foty egzemplarza tego co chcą Ci wysłać albo pojechać do nich odebrać bo te zdjęcia z OLX to może być naładnejszy egzemplarz a pozostałe być może są mocniej styrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...