Skocz do zawartości

[Spodenki] MTB/Gravel elastyczne dopasowane


MBane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

może pomożecie - szukam sobie spodenek dopasowanych ale elastycznych na rower jw.

Nie chce bipsów, anie szerokich luźnych spodenek typu Trail/Enduro - tu zaczyna sie problem bo de facto mało jest takich spodni, albo ja żle szukam:/

Może ktoś podrzuci jakieś opcje  - aby troche poszerzyć horyzonty- poniżej poglądowo zdjecie Rockrider Race - aby pokazać o co mniej wiecej mi chodzi.

image.png.f027abd3a918d5301458e9c8cb23d38a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja od kilku lat do "stylizacji grawelowej" używam spodenek trekkingowych z Decla Forclaz MT500, najpierw kupiłem czarne, później dokupiłem jeszcze beżowo-brązowe. Do tego zakładam sportową koszulkę polo (mam kilka w różnych kolorach - czerwoną i oliwkową do czarnych spodenek i czarną do tych beżowych) i jak jakiś rok później zobaczyłem w Decu reklamę któregoś z graweli i gości ubranych niemalże jak ja (w międzyczasie Decathlon wprowadził polówki grawelowe - te moje mają ten minus, że nie mają kieszonek na plecach) to sobie czasem myślę, że ktoś się wzorował na mnie 😁

IMG_20230713_113734.thumb.jpg.488059c2f17c3a241a3f5b0511e29442.jpg

Zdjęcie poglądowe ze strony Deca

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greg1 dzieki za info o tych spodenkach. Jak beznadziejnie oddaje wygląd tych spodenki strona produktu na ich stronie... Wpadłem zobaczyć na żywca do Deca i są całkiem spoko... gdyby nie te kieszenie cargo. No nie leżą mi, ale to dobra propozycja. Trafiłem w Decu na inny model, a dokladnie MH500 i są spoko - chyba je przetestuję. To te dokladnie: https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-307871

W obu modelach martwi mnie cienki materiał na tyłku. Mam wrażenie, że przetrze się szybko podczas jazdy. Jednak gwarancja deca chyba pozwala zaryzykować.


 

Edytowane przez vincek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 13.06.2023 o 16:03, Eathan napisał:

Ze swojej strony mogę polecić Leatt MTB 1.0 Shorts 2021 - Szorty - Spodnie, spodenki i szorty (5021130360) - e-rower.pl Używam już 3 sezon. Cienkie, lekkie, wygodne, nie są zbyt obszerne... 

Witam. Odgrzeję temat: a jak z rozmiarówką w tych szortach? Generalnie wszystkie ubrania pasują na mnie w rozmiarze L. Czy Leatt ma taką standardową rozmiarówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...