Skocz do zawartości

[zapięcie] Jaki długi łańcuch polecacie dla zabezpieczenia roweru?


bpjl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję nabyć długie zapięcie/łańcuch do zabezpieczenia 2 rowerów w piwnicy. Myślę że ok 170cm powinno wystarczyć ale to jeszcze sprawdzę.

Puki co w przystępnej cenie znalazłem tylko KRYPTONITE Keeper 717. Co o nim sądzicie? Ktoś ma i może się wypowiedzieć? A może jakiś inny typ w rozsądnych pieniądzach?

Tak wiem, zaraz napiszecie żeby nie trzymać rowerów w piwnicy i że żadne zabezpieczenia nie pomogą jeśli ktoś będzie chciał ukraść. Rozumiem ale od  razu można sobie podarować takie opinie ponieważ innej możliwości nie mam więc taka sytuacja zostanie. Jeśli ktoś ma mnie okraść to przynajmniej niech ma pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ortografia i interpunkcja.
Po drugie - jeśli chcesz je zabezpieczać jedynie w piwnicy na czas przechowywania, to nie potrzebujesz dedykowanych, drogich rowerowych zabezpieczeń z ładnym logo. Idź do sklepu budowlanego lub podobnego, kup porządny łańcuch z dobrej stali, do tego masywną, markową kłódkę. Nie będziesz tego woził czy przenosił, więc waga nie ma znaczenia, a w tym wypadku im większa - tym lepiej, bo zabezpieczenie solidniejsze. Do zabezpieczenia lakieru przed porysowaniem możesz użyć rozciętych piankowych otulin na rury.

I tak jak piszesz - jeśli ktoś ma ukraść, to i tak ukradnie, ale po co mu to ułatwiać... :) Każde zabezpieczenie to dodatkowe utrudnienie dla złodzieja i ewentualnie dodatkowy czas na reakcję właściciela czy osób postronnych (które zazwyczaj i tak nie reagują w naszym pięknym kraju... :)).

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...