Skocz do zawartości

[Pedały] Shimano SPD PD-M540 czarne + bloki SM-SH51


przemasik

Rekomendowane odpowiedzi

Pedały zakupione w Centrum rowerowym 31.08.2022 r. Bardzo mało przejechały, zero upadków! Są w stanie idealnym. W komplecie nowe bloki SM-SH51, nieużywane. Oczywiście jest dowód zakupu. Gwarancja do 2024 roku.

Cena: 209 zł + KW

Link do OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/pedaly-rowerowe-shimano-spd-pd-m540-czarny-bloki-gwarancja-do-2024-CID767-IDSsqD1.html

Najważniejsze informacje:
- Trzpień wykonany ze stali Cr-Mo.
- Aluminiowa część zewnętrzna zapewnia zwiększoną stabilność i chroni przed uszkodzeniami.
- Regulacja siły wpinania i wypinania.
- Oś wyposażona w uszczelniane łożyska minimalizujące konieczność częstego serwisowania.
- Otwarta konstrukcja zwiększa poziom oczyszczania się z błota.
- Dwustronna konstrukcja.
- W komplecie znajdują się bloki SM-SH51.

20221231_142344-01.jpeg

20221231_142716.jpg

20221231_142653.jpg

Edytowane przez przemasik
Gwarancja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne ogłoszenie, piękny opis, zupełnie jakbyś chciał to sprzedać przypadkowem Kowalskiemu, a nie na forum ROWEROWYM.
Niestety obawiam się, że nikt tutaj nie kupi używanych pedałów za 209 zł + koszt wysyłki, gdy w sieci można dostać nowe za 185 zł + paczkomat.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może autor zapomniał dopisać, że są z podpisem Mai Włoszczowskiej 🤔

A swoją drogą jak ostatnio szukałem amortyzatora pod koła 27 cali to ceny używanych mocno mnie zaskoczyły. W podobnych pieniądzach można było kupić nowe, niestety nie w Polsce. Nasi sprzedawcy nie zauważyli, że COVID się skończył, dolar staniał 11 % a koniunktura siadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TheJW napisał:

Bardzo ładne ogłoszenie, piękny opis, zupełnie jakbyś chciał to sprzedać przypadkowem Kowalskiemu, a nie na forum ROWEROWYM.
Niestety obawiam się, że nikt tutaj nie kupi używanych pedałów za 209 zł + koszt wysyłki, gdy w sieci można dostać nowe za 185 zł + paczkomat.

A gdzie są po 185 zł. Chętnie bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lewocz napisał:
18 godzin temu, TheJW napisał:

 

A gdzie są po 185 zł. Chętnie bym kupił.

Haha. Ale jaja. Wczoraj były po 185 zł w PGBikes z dopiskiem "ostatnie sztuki" czy coś takiego, a dzisiaj wszedłem, żeby wysłać Ci link i już po 239 zł i na zielono. :teehee: Pewnie wjechała dostawa po nowej cenie. 

Przepraszam za dziwny cytat, na telefonie nie mogę już tego usunąć. ;/ Niestety po tych unowocześnieniach jest sporo takich "fakapów"... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TheJW napisał:

Zawsze są w zestawie, więc to żaden argument... Gość najwidoczniej liczy, że znajdzie jelenia, ale wybrał nieodpowiednie miejsce. ;)

Kolego jeleń to z Ciebie jest. Myślisz że nie wiem po ile są nówki razem z blokami. Zresztą zawsze można napisać do mnie w celu negocjacji ceny. Nie robię problemów. A Ty mi tu zrobiłeś gównoburzę. Po 185 zł to były może 1.5 roku temu.

A ja sprzedaję pół roczne z fakturą.

Ech....

Nowa cena to 180 zł + KW.

Pozdrawiam wszystkich rowerzystów i mniej spiny na Nowy Rok!

Edytowane przez przemasik
Edycja
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...