Skocz do zawartości

Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Kupiłam rower przez internet. Dalam 770 zł, wiem, że za taką cenę nie mogłam spodziewać się rewelacyjnego roweru, ale potrzebowałam zakupić coś taniego na wakacje. W późniejszym czasie chciałam wymieniać niektóre elementy na lepsze. Do rzeczy rower otrzymalam porysowany, scentrowane dwa koła, odpryskiwany lakier. Byłam w serwisie I dowiedziałam się że koła są chińskie i trzeba je wymienić na nowe. Napisałam do sprzedawcy o obnizenie ceny. Zaproponowali 100 zł. Nie zgodziłam się. Powiedzieli ze wymieniom na nowy. Po około 3 tygodniach przyszedl mi nowy rower i tu pojawia się znów problem. Dwa zcentrowane koła ( gorsze niż wcześniej), głębokie zarysowania, brak oznaczenia liczby 6 w przerzutkach. Straciłam czas, nerwy, a także nie zabrałam roweru na urlop, a po to go między innymi kupiłam. Chciałabym zgłosić się do sprzedawcy o zwrot części kwoty, jednak nie wiem, na jaką kwotę wycenić te wady. Wiem, że sprzedawca musi się przychylić do moich żądań, poniewaz jest to drugi raz. Na ile byście wycenili rakie usterki? Możecie pomoc bo kompletnie nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...