Skocz do zawartości

[internet, Facebook] Jazda rowerem w parku i piesek na długiej smyczy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Wkurza mnie taka nagonka na rowerzystów.

https://warszawawpigulce.pl/ewa-chodakowska-we-lzach-o-wypadku-psa-rowerzysta-w-sluchawkach-pociagnal-smycz-i-nie-zatrzymal-sie/

Tylko jak to sie stało, że rower zaczepił o smycz? Chyba właścicielka jest tu winna. Poza tym co to znaczy ścieżka nie przeznaczona dla rowerów? A gdyby rowerzysta się przewrócił i doznał obrażeń?Ale dla niektórych pieski są ważniejsze od ludzi. Ciekawe czy ta trenerka zbiera kupy po swoim pupilu?

W ogóle takie głupawe artykuliki w styku prasy brukowej można by pominąć milczeniem, jednak wrogowie rowerzystów z upodobaniem je linkuja na fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gwiazda instagrama, są łzy, jest rowerzysta w słuchawkach, czego chcieć więcej do sensacji? 

Oczywiście pieska Joe :D

https://jastrzabpost.pl/newsy/ewa-chodakowska-przezyla-dramat-na-spacerze-jej-pies-trafil-do-lecznicy_1217008.html

Ten mężczyzna zgotował piekło Ewie Chodakowskiej i jej psu.

Jak niewiele potrzeba żeby zgotować piekło. Ciekawe jaki kręgu piekła doświadczają teraz na Ukrainie, zwłaszcza Ci zbombardowani fosforem. 

Ktoś to ładnie kiedyś podsumował takie akcje: "problemy pierwszego świata". 

A na smycze trzeba uważać, w parkach, na bulwarach i innych miejscach gdzie można jeździć rowerem a małych, puchatych i zagubionych w wielkim świecie pupilków na niewidocznych smyczach nie brakuje. Kilka razy się przed taką zatrzymałem, raz przejechałem, reakcje właścicieli piesków są różne - od "jak pan jeździsz" do "przepraszam najmocniej" połączonego ze skracaniem smyczy. 

Wielu właścicieli nie dorosło do posiadania psa w mieście. A co jest najlepsze? Widziałem jednego! Dosłownie jednego który zbierał po swoim pupilku odchody. I setki osób które wypróżniały swoje zwierzęta na trawniku, ot tak. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, a teraz tępa dzida przełączyła instragramowy profil na prywatny, żeby jej ludzie nie wyśmiali za tą z tyłka wziętą dramę. :D Ci celebryci mają tak zryte łby, jakby to ich ktoś na smyczy po betonie przeciągnął. ;) 

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Thomlodz napisał:

Ciekawe co zrobisz jak sam będziesz miał taka przygodę...

Mam przygody notorycznie. Jestem kierowcą, pieszym i rowerzystą. I zgadnij która grupa to największe głąby, nie stosujące się do żadnych zasad, uważające się za byty nieśmiertelne, niepodlegające żadnym przepisom i normom? Tyle z mojej strony w tym durnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, cervandes napisał:

Mam przygody notorycznie. Jestem kierowcą, pieszym i rowerzystą. I zgadnij która grupa to największe głąby, nie stosujące się do żadnych zasad, uważające się za byty nieśmiertelne, niepodlegające żadnym przepisom i normom? Tyle z mojej strony w tym durnym temacie.

Pewnie rowerzyści :) Niestety sam zauważam wielu robiącym nam porządnym negatywną reklamę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumować temat można krótko, debil spotkał się z debilką.
Ona ma w nosie gdzie pies biega i że smycz jest przez cała drogę rozciągnięta. On jedzie bez patrzenia i kojarzenia co ma na drodze.
Jedynie psa szkoda w tej całej brukowej historii.

 

Zasada jest banalnie prosta i wyuczona na dziecinnych zabawach w połącz kropki.
Jeżeli widać człowieka z jednej strony, psa z drugiej, to te kropki są połączone, trzeba założyć, że tam jest smycz.

 

Jeżdżę codziennie przez park i tereny popularne na spacery z psami. Jakoś jeszcze nigdy nie zaplątałem się w niewidzialną smycz.
Wystarczy się rozglądać i orientować kto jest w okolicy, czy są dzieci, czy są zwierzaki. Jak są to można się spodziewać wszystkiego i lepiej zawczasu zwolnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w jakiejś książce czytałem coś takiego. Biegł chłopak przez park i widzi, że idzie 2 facetów w grubych rękawiczkach mimo ze jest upał i trzymają dziwnie ręce - jedna w górę druga w dół. Zignorował to i chciał przebiec między nimi. Okazało się, ze nieśli wielką szybę :)

Edytowane przez Thomlodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...