Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Szara rzeczywistość. Niestety takich ludzi jest dużo, a z tego co obserwuję będzie coraz więcej. Najbrdziej skrajny przypadek jaki mnie dotknął to jak w pracy daję facetowi papiery do podpisu,a on śmiertelnie poważnie pyta: "czy może być samo imię?"

Ostatecznie jakoś złożył podpis z imienia i nazwiska, ale trwało to dobre 2 minuty. Gość miał może ze 30-35 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie popadajcie w skrajność :)

Mam FB i Instagrama już naprawdę bardzo długo. Z FB korzystam żeby zajrzeć czasami na grupy lub to co wrzucają sklepy. Insta traktuję jako przechowalnię zdjęć, bo talentu do magazynowania u siebie to ja nie mam.

Gdyby wyłączyli jedno i drugie ( a bywały już awarie), byłoby mi to obojętne. Założenie konta, to nie to samo co siedzenie tam dniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Cross90 napisał:

Ostatecznie jakoś złożył podpis z imienia i nazwiska, ale trwało to dobre 2 minuty. Gość miał może ze 30-35 lat. 

Można się śmiać ale obecnie na papierze tak mało się pisze, że czasami faktycznie jakoś tak dziwnie się czuję jak muszę coś podpisać.
No i kwestia co i ile trzeba. Jak podpisywałem umowę przedwstępną i kredyt, to jeszcze twardo jechałem pełnym nazwiskiem, dopiero po takiej przeprawie zacząłem myśleć o wypracowaniu parafki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , świetne zawody , przyjemnie się oglądało . Niestety , jak zacznie padać to nawet najlepsi tracą szansę na dobry wynik . Cieszy , że Indianie rządzą!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam pracę tego serwisu, ale mam wrażenie że trochę przesadzają. Ten Poligon w Rembertowie to sypki piach, trochę błota i przeciętny Mazowiecki las w okolicach Warszawy. Kiedyś maltretowałem rower w znacznie gorszych warunkach, a jakoś serwisu robić nie musiałem.

Już po raz kolejny raz widzę tekst, że jeden przejazd i rower do serwisu. Po co? Żeby on jeszcze był jakoś wybitnie brudny.

Screenshot_20220207-110823.thumb.png.4172cdfc2d4bad15b967c6c2b3be5bba.png

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...