Skocz do zawartości

[Przewody] Spirala/osłona


volbore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje takiej spiralki, nie wiem dokładnie czy tak to się nazywa. Chodzi o osłone na przewody aby to ładnie oraz estetycznie wyglądało. Aby dwa kable powiedzmy od hamulca i przerzutki połączyć razem i tworzył jeden ładny. W załączniku pokazuje coś w podobie jednak nie jest to, to czego poszukuję. Wtopa zakupowa, bywa i tak. Proszę o pomoc. Poszukuje typowo rowerowej spiralki. 

Screenshot_20220312-150053_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście, nawet nie zwróciłem uwagi.

Na Allegro kupowałem takie po jakieś 10 zł za 3 metry. Żeby spirala ładnie zakryła obydwa pancerze, potrzebujesz chyba taki o średnicy 8mm. 10mm z tego co pamiętam będzie za duży. Ten jak na screenie który wrzuciłeś, to chyba 6mm, wtedy nie zamyka się zupełnie.

No i muszę Cię zmartwić, że na żywo wcale nie wygląda to tak dobrze, jak można sądzić. Niestety skasowałem zdjęcia, bo miałem chwilę na swoim Gravelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej estetyczne rozwiązanie, to koszulka termokurczliwa, ale jest to dość problematyczne. Te spirale wyglądają naprawdę słabo na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KNKS miałem dokładnie tak jak Ty, w dwóch rowerach. O gustach się nie dyskutuje, ale według mnie wygląda to kiepsko.

Swoją drogą, to masz tam potworną plątaninę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie są to kosmiczne kwoty, spróbuje, sprawdzę. Znalazłem coś nawet na sklepie rowerowym właśnie o średnicy 8mm ale sprzedawane na metry. Swoją drogą metr to w zupełności wystarczy. Zamówię, zobaczymy jak to będzie wyglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...