Skocz do zawartości

[Uchwyt na telefon?] szosa


J67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam sztywny rower z oponami o wysokim ciśnieniu. Jeśli korzystam z nawigacji, to telefon mam w siatkowej kieszonce plecaka i słucham komunikatów głosowych. Ale dziś miarka się przebrała. Po prostu nie da się jechać bez podglądu.

Czytałem podobny temat z przed kilku miesięcy. Użytkownicy polecali GUB-a, ale nikt nie napisał, że używa go na szosie. Mowa była o MTB, motocykl, quad.

Może jakieś rozwiązania alternatywne? Opaska na ramię, kieszonka z przodu, smycz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, cervandes napisał:

że od wibracji może się zepsuć fizyczna stabilizacja obrazu w aparacie.

A to takie sa w telefonach??? do tej pory myślałem ze mechaniczna stabilizacja, to tylko w lustrzankach (albo w obiektywach lepszych systemów ;) ). 
Dobrze zaprojektowana stabilizacja działa tylko gdy migawka jest wciśnięta (nawet do polowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Niektóre telefony, np iPhony

Waśnie sprawdziłem. W iPhonach optyczna stabilizacja jest od modelu 6 Plus, stabilizacja matrycy od 12. 
Więc mogę potwierdzić że po 11tys. km na poniższym uchwycie optyczna stabilizacja nie uległa uszkodzeniu :)

1889073443_uchwyttelefon.JPG.414ff54033825773ffdff6b75200fe7a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...