Skocz do zawartości

[Granica] Najlepiej strzeżona granica Unii Europejskiej.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

@chudzinki Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz - odpowiedź dotyczyła wcześniejszej wzmianki o filmie o naszym płocie i była ironiczną aluzją do podziałów w naszym społeczeństwie. I zanim zaczniesz mi wytykać, że swoim wpisem sam te podziały pogłębiam wiedz, że wywodzę się z tych terenów gdzie mieszka kolega @marvelo, mam tam bardzo liczną rodzinę i dość często tam bywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greg1, nic nie wytykam. Przeczytałem kilka razy, zapytałem, ale nie dostałem odpowiedzi. Przeczytałem ponownie 

3 godziny temu, Greg1 napisał:

Ale ten film był krytykowany przez rządzących, którzy go nawet nie oglądali, wręcz banowany bo "tylko świnie siedzą w kinie" jak mówili zgodnie z przekazem dnia a wiecie dobrze skąd kolega, który ten post dodał pochodzi i kto tam niezmiennie ma największe poparcie

i dalej nie wiem co o tym myśleć... Jakbyś mógł jasno powiedzieć co miałeś na myśli to by rozwiało moje wątpliwości 🙂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Hesusie ale co tu wyjaśniać? Kolega Marvelo jest z lubelskiego, terenu zamieszkałego przez twardy elektorat partii rządzącej w ciągu ostatnich kilku lat i wyrażającej się bardzo negatywnie o filmie "Granica" mimo, że krytykujący tego filmu nie oglądali - tylko tyle i aż tyle.

Dobra, kończmy tą dyskusję bo polityka znowu poróżni kogoś, co jest totalnie bez sensu - idźmy lepiej pojeździć na rowerze 😁

Edytowane przez Greg1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma wspólnego moje miejsce zamieszkania z moimi poglądami? Nie byłem i nie jestem elektoratem partii rządzącej przez ostatnie kilka lat, co wcale nie wyklucza mojego poparcia dla niektórych jej projektów, nawet jeśli są niedoskonałe i przy okazji ktoś na nich zarobił. 

Nie wiem po co był ten mur, ale jest, stoi i nieco ułatwia upilnowanie naszej wschodniej granicy.

Ja filmu "Zielona granica" nie oglądałem, więc się nie wypowiem.  

  

 

 

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...