no i kupiłem Al Grounder, wymieniłem zonie, wczoraj test, jest ok, są ciche, dźwięk wydaje dziwny, te co mam gwiżdżą (wysoki ton),a nowe huczą cicho jak drzewa w lesie przy wichurze, albo wentylator w studni , jadać obok myślałem ,że to hen daleko ktoś rżnie drzewo
jedna rzecz, wibracje na kierownicy są dosyć wyczuwalne,to duży minus (o tym w ogóle nie pomyślałem) ,fakt,ze napompowałem je na kamień,potem spuściłem trochę,ale może trzeba jeszcze bardziej .
Ale to ja słyszałem, kierowca tego nie słyszy.