Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. W internecie na fotkach możemy sobie pooglądać :) Ja od września, czyli zaraz będzie rok, czekam na Four Corners. Już jest Delta, Delta Plus, potem 4-ta fala, 5-ta, Epsilon, Dzeta także nie wpadał bym w hurra optymizm i liczył że polecimy do sklepu i go kupimy.

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem u kilku dystrybutorów w Warszawie z oficjalnej listy Marina i wszędzie się zapisałem ale cały czas brak dostaw. Jakieś pojedyncze egzemplarze trafiały się w międzyczasie ale poszły do osób które zapisały się przede mną. A jak znaleźć tą grupę na FB ? I czy bez FB da się znaleźć namiary na to ogłoszenie ?

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek zupełnie nowe wcielenie legendarnego Muirwoods'a.

10 rzędowa kaseta 11-51 w rowerze typu urban/fitness ... Poważnie?  Tak dziurawe stopniowanie w rowerze tego typu to chory pomysł wariata!  Do tego kąt główki ramy 67,5 stopnie... taka wartość to nawet wśród fulli 100/100 do XC jest rzadkość. Dokąd ten rowerowy świat zmierza? Niech go od razu sprzedają na gumach 29 x 2,2 z narracją że to "trailowy rower dla prawdziwych twardzieli" 🙂 a nie jakieś brednie o "ulicznym wojowniku" !!   No i jak dla mnie ta starsza wersja jest zdecydowanie ładniejsza . To wzmocnienie na kominie i ogromniasta główka ramy (17cm w roz M!), Bleee!!! Żeby nie było jestem fanem stalowych ram i od dawna patrzyłem na Muirwoodsa jako na kandydata nr 1 na następcę dla mojego chwasta ale ta wersja na 2022 to jakiś pokrak jest!

Edytowane przez Alsew
  • +1 pomógł 5
Odnośnik do odpowiedzi

Tego nowego Muirwoodsa to rzeczywiście zwieśniaczyli 😕 Za napęd 1x do mieszczucha generalnie plus, ale nie taki.

A podobny kąt główki dali chyba też w Stinsonie czy jak się ta bestia nazywa... Chyba projektanci mieli jakąś fazę ;) 

• +1 pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...