Skocz do zawartości

[Opinia] Co uważacie o rowerach z marki Northrec


Eri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co uważacie o rowerach z marki Northrec ogólnie jak ją oceniacie i czy rower mtb z tej marki cayon dr/xt 2x11 będzie dobrym wyborem w budżecie 4600 zł do jazdy rekreacyjnej (czyli czasem asfalt a czasem ścieżki leśne) czy może lepiej brać np Giant Talon 1 Crest a może coś z napędem 1x10 jak specialized Rockhopper Elite ewentualnie co innego polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w innym temacie, dorzucę i tu. U mnie na osiedlu kilka osób jeździ na rowerach tej firmy. Mają je tak od 3 lat do roku. Solidnie złożone, jak Unibike, nic się nie dzieje, aczkolwiek ci sąsiedzi to jeżdżą typowo rekreacyjnie, dla zdrowia. Mieszkam pod Warszawą, niedaleko w Jabłonnej jest duży sklep handlujący tą marką więc generalnie jest to popularna marka w okolicy. Sporo tych rowerów jeździ i z tego co widzę, schodzą sprzedawcy bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NortHtec.

 

Bardzo sensownie wycenione. Ramy pewnie klasy Accenta, takie byle były - do tego równy osprzęt. Jedyne co by mnie zainteresowało kupując np model Cayon Performante - to czy piasty są w standardzie boost. Bo wydając dziś dobrych parę klocków oczekiwałbym po ramie nowoczesności.

 

Niższe modele w mojej ocenie poprawne, ale właśnie takie mocno turystyczne. No i w mojej części kraju marka kompletnie nieznana, nie widziałem ani jednej sztuki 'na mieście'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...