Skocz do zawartości

[Uchwyt] przymocowanie telefonu do roweru


betek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja trenowałem myphone hammer axe kilka lat temu i od tej pory używałem tylko xcoverów - niby ten myphone miał sensowne parametry, ale w praktyce działało to tragicznie, a na gwarancji był robiony 4 razy w ciągu roku.

Teraz mam xcovera 4s i niestety następca jest sporo większy, na tyle większy że w zasadzie nie nadaje się na rower. Już z xcoverem 4s mając go w mocowaniu na mostek da się zahaczyć kolanem, więc to moim zdaniem największy telefon nadający się do jazdy.

Trzeba będzie pomyśleć za dwa lata o jakimś wahoo lub karoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chudzinki napisał:

ale nie wiedziałem o czymś takim 😀. Fajna rzecz. Na pewno przetestuję.

Kupuj fajna sprawa, ja powkładałem w każdy sprzęt w domu smartfony, tablety, wszystko co na mibro i usbc i mam święty spokój - pyk i siedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KSikorski napisał:

od tej pory używałem tylko xcoverów

Miałem dawno temu Solida (super telefon) potem skusiłem się na 2 albo 3 generację Xcovera i zraziłem się - był wolny, do tego trafił mi się egzemplarz gubiący GPS :) Studiowałem temat Catów, Xcoverów, Chińczyków i doszedłem do wniosku, że kupię Garmin eTrex do nawigowania, a jakiś średniopółkowy starszy telefon (Galaxy A8) jako... telefon na rower (+ kontakt ze światem, NFC, ewentualnie awaryjna nawigacja). O telefonie i Garminie pisałem już w innych wątkach więc powstrzymam się :)

Telefon teraz ląduje w torebce na ramie, z upierdliwości pozostało wyciąganie go do zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, betek napisał:

przymocowania telefonu, który ma służyć jako nawigacja.

Jeżeli ma być wygodnie, to nie polecam torby/sakwy na ramę, trzeba przechylać głowę żeby zerknąć na mapę. Najlepiej jak telefon jest przed kierownicą, można obserwować i drogę i mapę. 

Taki troche ulepszony GUB, od dołu ma ogranicznik. Gumki trzymają dobrze telefon. Nic nie chroni jednak przed deszczem i upadkiem roweru.

176452971_uchwyttelefon.JPG.81910ba0ef73c2e0e6e0c10fa107313e.JPG

8 godzin temu, Q_u napisał:

wszystko co na micro i usbc i mam święty spokój - pyk i siedzi. 

Dobre! Zamówiłem sobie :) , android, usbc, lightining. Szkoda że nie ma końcówki do Garmina Foreruner  ;(   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, betek napisał:

A jak z tą folia u góry? Nie wyciera sie/blaknie?

https://archiwum.allegro.pl/oferta/torba-pokrowiec-na-telefon-roswheel-5-5-i5521063579.html, której nie polecam, miałem 5 lat i z folią nic się nie działo. 

Wozinsky, co mam teraz, starszą mam od roku i też żadnych problemów.

Tylko tak jak pisałem ja i @JWO do ciągłego patrzenia na telefon to średnio się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...