Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklephttp://rowerowy.com/
OcenaPozytywna 

 

tak jak kolega wyżej - pierwszy raz zakupy - system komentarzy i informacji o bieżącym statusie zamówienia to po prostu mistrzostwo - nie trzeba się dopytywać co się dzieje i kiedy będzie - życzyłbym sobie aby każdy sklep miał takie podejście do klienta.

 

Sklephttp://www.dobrerowery.pl/

OcenaPozytywna 

 

ocenę kopiuję z fb - Akurat w moim przypadku wymieniałem towar i finalnie zrezygnowałem z zamówienia. Pomimo tego podejście do klienta rewelacyjne - oby nigdy się nie zmieniło!

Udowodniliście, że to hasło:

"BEZPROBLEMOWE REKLAMACJE
Nie ma ryzyka, bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawane produkty.

W przypadku wady produktu napisz lub zadzwoń do nas nie potrzebujesz żadnych formularzy. 
Wszystkie reklamacje są rozpatrywane zgodnie z Twoim życzeniem.

Wadliwy produkt niezwłocznie wymieniamy na nasz koszt. 
Jeżeli wolisz" to nie pusty slogan - brawo i zdecydowanie polecam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: allegro LOMIX-SHOP  http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11635958&order=p

Ocena: Pozytywna

 

Kupowałem opony. Wszystko OK, szybko, powiadomienia.

Niestety musiałem je zwrócić - zmieniłem zdanie.  Poinformowałem mailem, odpowiedź: "Oczywiście, nie ma żadnego problemu !" Pieniądze błyskawicznie na koncie.

 

Trudno nie polecić ; )))

 

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sklep: rowerowy.com

 

Ocena: Pozytywna

 

Co tu napisać.....jak zwykle wszystko w najlepszym porządku.

 

Sklep: www.polaris-bikewear.co.uk

 

Ocena: Pozytywna

 

Bardzo dobry kontakt oraz, jak na najtańszą formę przesyłki z UK, szybka realizacja dostawy. Przesyłka skompletowana i wysłana w dniu złożenia zamówienia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerowy.com

 

Brak zastrzeżeń, bardzo szybka wysyłka, informacje o statusie przesyłki, duży wybór nietypowych części ( śruby itd). Polecam! 

 

Ocena: Pozytywna +

 

 

Sklep: centrumrowerowe.pl

 

Kilka ostatnich zamówień mogę jedynie ocenić na celujący  :thumbsup:  Szybka wysyłka, niskie ceny ( czasami można naprawdę ustrzelić coś w bardzo dobrej cenie). W środę wieczorem zdecydowałem że potrzebuję nowe klocki, zamówiłem i wybrałem formę dostawy do paczkomatu. O 10 rano w piątek paczka na mnie czekała  :thumbsup:

 

Ocena: Pozytywna +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klep: bikeman.pl

ocena: celujaca

 

Kupowałem dwa razy,  towar dochodził szybko, kompletny i jeszcze katalog gratis dostałem (se poczytać i pooglądać mogie). Podkreślam też, bardzoo dobry kontakt, szybko odpowiadają na maile.

 

POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: rowerowy.com

 

Ocena: Celująca +

 

Nie mam zwyczaju opisywać każdego zakupu, ale tutaj zrobię wyjątek. Tak profesjonalnego podejścia jeszcze nie widziałem nigdy, niech konkurencja patrzy i się uczy.

 

Zamówiłem szczotkę do mycia roweru, śruby do tarcz hamulcowych i śrubę aluminiową. Śrubki do tarcz w oddzielnych torebeczkach, śruba aluminiowa także w torebeczce a wszystko zapakowane w zaklejoną kopertę. W drugiej zaklejonej kopercie paragon. Szczotka wraz z kopertami wsadzona w ładne tekturowe pudełeczko które z powodzeniem wykorzystam do przetrzymywania drobnych elementów. Na dnie dodatkowa niespodzianka, czyli 4 naklejki z logiem sklepu.

 

Zamówienie złożone w niedziele późnym wieczorem, dzisiaj o 9 rano było u mnie w Paczkomacie.

 

Można powiedzieć że to tylko "otoczka", ale jak bardzo miłe wrażenie robi tak profesjonalne podejście  :thumbsup: 

 

Dla porównania ostatnio zamówiłem z centrumrowerowe.pl dość drogą sztycę. Do czasu realizacji itd nie mam zastrzeżeń. Sama paczka na pierwszy rzut oka też dobrze zabezpieczona: folia bąbelkowa + czarna folia. Jednak małe ale: dół sztycy nie był zabezpieczony wcale, jedynie owinięty raz folią. Odbierając paczkę mogłem spokojnie "zmacać" dół sztycy palcem a nawet wsadzić go do środka gdybym przebił to zabezpieczenie  :teehee: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: dt4you.com

Ocena: Bardzo Pozytywna

 

 

Co tu dużo mówić, jeden ze sklepów do postawienia jako wzór. Informacje o dostępności towaru, statusie zamówienia, dacie wysyłki przekazywane, zamiast z automatu standardową formułką, mailowo przez człowieka. Zamówienie dotarło szybko, towar dobrze zapakowany i zabezpieczony. Nic tylko polecać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: bikershop

Ocena: negatywna

 

Nie polecam sklepu ze względu na brak szacunku do sprzedawanego towaru. Otrzymałem paczkę z luźno "latającymi" wewnątrz pedałami. Brak oryginalnego opakowania, brak zabezpieczenia wewnątrz paczki, która była brudna, zakurzona i śmierdząca starym magazynem.

Przy otwieraniu paczek od nich radzę zakładać rękawiczki i ubranie robocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sklep:Bikershop

 

Ocena: neutralna

 

Zakupiłem amorek i poprosiłem o zmianę skoku. Po jednym dniu otrzymałem info,że jest to technicznie niemożliwe ( co jest o tyle dziwne,że kupiony amorek ma możliwość wewnętrznej zmiany skoku od 120 do 160 ). Telefon do serwisu , Pan serwisant stwierdził, że to absurd i ktoś mnie źle poinformował. Po 2 dniach i mejlu o podanie daty wysyłki otrzymałem info,że już wysyłają amorek, który fizycznie wyjechał od nich w kolejnym dniu. Same zapakowanie i tede bez uwag. 

Duży plus za darmową zmianę skoku. Minus za fatalny przepływ informacji wewnątrz firmy i średni kontakt z klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrerowery.pl - 
Ocena: pozytywna

Zamawiałem dwa razy, wszystko super zapakowane, przesyłka wychodzi najbliższą wysyłką. Polecam

rowerowy.com
ocena:
rowerowy.com

Wszystko w porządku, duży plus za wskazanie osoby do kontaktu opiekującej się zamówieniem, wysyłka też szybka. Polecam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl
OcenaNeutralna

 

Ceny ok ale termin wysyłki się obsunął. Miało być 2-4 dni a wyszło 9. Zamówienie miało dziwne statusy jak "Stworzenie faktury" przez 3 dni. Paczka doszła rano a 4 godziny później dostałem maila, że jest już wysłana i że mogę ją sobie śledzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w centrumrowerowe zakupy w zime dwukrotnie było ok, były to duże zakupy ,za ponad 1000zł i masa cześci i rzeczy,terminy słabiutkie minimum tydzień.Jedyny plus to ceny.Ale te też już nieco podskoczyły.

Ale w sezonie jest duży problem,zamówiłem około 15 rzeczy i niestety z 3 w ogóle nie było, proponowano inne ,wybrałem znowu czekam sklep znowu że tego nie ma ,i tak zabawa trwała 3 tygodnie.PO tym jak zamiast opony 28 zaproponowano mi opone 26 nie wytrzymałem i poprosiłem o zwrot kasy .Ta o dziwo została zwrócona w 3 dni.Tylko to im wychodzi szybko,dobrze że chociaż ją mieli... :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobilem zakupy w sklepie o śmiesznej nazwie rowerek .pl

Mają super ceny ,darmowa wysyłka już od 250zł oraz dobrą reputacje na ,,allegówno,,

Kase przelałem od razu i dziś dostałem pierwszego meila ze statusem zamóienie w którym pisze tylko

TOWARU BRAK :thumbsup:

Mam nadzieje że nie bede zmuszony śmigać całe lato na dupiatych do tego jeszcze podjechanych dość mocno schalbe cx comp

:woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: activia.sgl.pl
Ocena: Wzorowa

 

Zamówiłem u kolegi @Activia 2 małe rzeczy w poniedziałek wieczorem, zagadką jest jak to się stało że przesyłka Pocztą Polska właśnie do mnie dotarła  :thumbsup: Polecam za ekspresową realizację w tym przypadku i za 99 razy kiedy potrzebowałem w czymś pomocy  :thumbsup: 

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: formicki-bike (Allegro)

Ocena: negatywna

 

Sklep nie posiada wystawianego towaru. Dzień po złożeniu zamówienia (sobota) otrzymałem mejla z informacją, że nie ma opon, które zamówiłem, czekają na dostawę i poinformują mnie kiedy będą dostępne. Dzięki temu jestem kilka dni "w plecy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...