Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep:Bikestacja

Ocena:Mega negatyw

Zamówiłem towar 25 grudnia i dwa razy odmawiałem dostawy składając rezygnację.W między czasie telefon do firmy milczał.Dzisiaj tj.3 stycznia wysłali mi towar do paczkomatu.pytanie dlaczego jegomości nie ogłsili na swojej stronie przerwy w działalno$ci i dostawach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Bikestacja

 

Ocena: Pozytywna

 

Nie mieli co prawda wszystkiego na stanie ale zadzwonili i uprzedzili telefonicznie i szybko zorganizowali. Kupując tam jestem nastawiony, że poczekać trzeba...

 

Sklep: szybkieRowery.pl (na aledrogo pod tym samym nickiem)

 

Ocena: mega pozytyw

 

Sklep mocno wyspecjalizowany w szosie i raczej ze skąpym asortymentem ale wysyłka natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: centrumrowerowe.pl

opinia: pozytywna  5*

 

zamówienie realizowane przez @

trwało to kilka dni bo dobierałem to to to tamto :yes: ,sprzedawca cierpliwie aktualizował koszyk i robił ceny kilka pln niższe niż u konkurencji(bez kodu z fb)

kilka gratów na sumę ok 400zł  :icon_wink: 

m.in. ultra sport 23c drut za 42,5zl

możliwe ,że można kupić  taniej ale tam było wszystko co chciałem i nie musiałem płacić za kilka przesyłek,kupując np w dwóch sklepach

po akceptacji zamówienia paczka nadana tego samego dnia

Tym razem polecam :yes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro fokusikowaty

 

Pozytywna

 

Kupiłem u tego użytkownika bagażnik, buty i dętki. Bardzo miła obsługa, szefowa także. Zna się na rzeczy i przy większych zamówieniach można się nawet potargować. Ogólnie mają bardzo dobry sprzęt.

Polecam!

Edytowane przez Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: www.rowery.shop.pl


ocena: pozytywna


 


Po długich poszukiwaniach roweru górskiego zdecydowałem się na ten sklep ze względu na niską cenę. Ogólnie teraz mają promocje starsze rowery, więc skorzystałem i kupiłem Levela R4. zaplaciłem niecałe 2400 z 2800zł Zamówiłem w zeszła środę rano a już w czwartek kurier do mnie przyjechal! Świetny rowerek w super kolorze. Jak tylko zaczne jeździć zarzuce fotami :)


 


Ogólnie duży pozytyw za całość


Szczerze polecam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: www.centrumrowerowe.pl

Ocena: Pozytywna

 

Jakiś czas temu kupiłem u nich opony Shwalbe Hurricane performance z paskiem. Towar doszedł ekspresowo, kontakt na poziomie. Stan towaru jak i zapakowania przesyłki także na wysokim poziomie. POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: szumgum.com
Ocena: Pozytywna, choć z minusem

 

Pierwsze zakupy w sklepie, akurat trafiła się okazja na nieco tańszą pompkę niż u konkurencji. Każda zmiana statusu zamówienia z informacją, dostawa w terminie, jest ok. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Chciałem zapłacić kartą. Dodatkowe 10zł za tę formę płatności w 2017 roku to chyba jakiś żart. Przelew nie jest problemem, ale jednak wydłuża czas realizacji zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższa cena w promocji to jednak coś innego niż jakiś towar kombinowany zza granicy czy jazda na głodowej marży. I oczywiście, że pośrednik też musi zarobić. Ale jakoś w innych sklepach o ile taka praktyka ma miejsce, jest to procentowa zwyżka, a właściwie żeby uniknąć problemów "zniżka" za inną płatność. Nie kwota ustalona na stałym poziomie, niezależnie czy płacisz 15, 150 czy 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...