Skocz do zawartości

[Koła] Wycena Sun Ringle Duroc 30


chudzinki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to bardzo ogólnikowe pytanie, ale zapytam :D. Za ile jest szansa sprzedać komplet przód + tył (też boost) takich https://www.decathlon.pl/p/ko-o-mtb-27-5-przednie-dwukomorowe-o-boost-15x110-sunringle-duroc-30/_/R-p-198647?mc=8513684 kół w bardzo dobrym stanie z oponami w stanie średnio do bardzo dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Cytat

b.) Temat rozpoczynamy od wpisania w nawiasie kwadratowym ogólnej informacji, czego dotyczy dany wątek. Następnie dodajemy krótki, ale konkretny opis zagadnienia. Ma to na celu ułatwienie innym użytkownikom poruszania się po forumowym archiwum, natomiast autorowi wątku zapewni maksimum szans na uzyskanie szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi.

Przykład:

czy będzie dobry dla mnie? - Źle
[rower] - Źle
[spd] Ritchey Comp - problem z regulacją - Dobrze.
[Napęd] Problem z długością łańcucha - Dobrze.
[Łańcuch] Problem z długością łańcucha - Dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na portale. Jeszcze nie widziałem cen używek zaniżonych tylko o 25% i aby się to sprzedawało. 

Wyceniasz coś, o czym dokładnie nie wiesz za dużo ( jakie opony? Czy takie co nowe po 20 zł w markecie są, czy te, które na lewo sprowadzane płacisz po 50euro? ).

Mi nie udało się wziąć więcej za moje 26" czy 29" niż 50% ceny nowych ( a ogłoszenia wisiały po 4-5 miesięcy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...