Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem kompletnym amatorem jazdy. Domyślam się że jest tutaj dużo informacji na ten temat ale jestem tylko kilka dni w kraju i mam za mało czasu. Potrzebuję kupić mocną zaplecioną obręcz 26" . Kaseta 7 rzędowa Shimano z racji osprzętu. Hamulce v brake. Piasta szybkozamykacz. Czy może ktoś wspomóc Swoją wiedzą ?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• DaMikolaj
      Przez DaMikolaj
      Proszę o opinie o kołach szosowych składanych przez Berg Components z Torunia. Mają teraz dobrą cenowo ofertę na cały asortyment. Proszę wyłącznie o opinie osób, które używają lub używały (ewentalnie znają relację od kogoś z "pierwszej ręki")- jakie odczucia nt. samego sprzętu, serwisu itp.
    • kalmara1
      Przez kalmara1
      Witam
      Stoję przed, dla mnie, trudnym zadaniem. Mam mętlik w głowie od informacji. Chciałbym wymienić uśmiercony napęd czyli kasetę i korbę z taką samą ilością zębów. Kasetę muszę wymienić całą ale czy da się w korbie wymienić tylko koła zębate? Jeśli muszę kupić całą nową korbę to jaką? jaką kasetę? Łańcuch mam nowy, nie używany. Celowałbym jakościowo w trochę lepsze części, niestety nie wiem jak to wszystko ze sobą pogodzić. Nie musi być Shimano, mogą być zamienniki. Czy jest ktoś chętny udzielić mi pomocy?
      Kaseta zużyła się mocniej od korby.
      Kross Evado 4.0 2014  R14KE28190025HJ
      liczba biegów: 27 Przerzutka przód: Shimano Alivio M431 Przerzutka tył: Shimano Deore M591             Manetki: Shimano Alivio M430, 9 biegów Korby: Shimano Acera M391 48/36/26T     Łańcuch: Shimano HG53 Kaseta / Wolnobieg : Shimano HG50-9 11-32T                    
    • ML1337
      Przez ML1337
      Czesc, 
      Jestem szczesliwym uzytkownikiem cannondale synapse 105 alu disc z 2020 (  https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2020-szosowe/endurance/synapse-alloy/synapse-alloy-disc-105 )

Niestety seryjne kola maddux rd 2.0 to dramat wiec wpadlem na pomysl zmiany na “lepszy model”
      Wybor padl na Fulcrum racing db 6 , chyba najbardziej przez wage ale odbilem sie troche od sciany bo moj rower ma sztywna os tylko z przodu , z tylu jest qr (producent nigdzie nie podal wymiaru ) wiec jak rozumiem tyl pasowac nie bedzie 
      Mam do was 2 pytania
      1.Czy istnieja jakies adaptery/przejsciowki ze sztywnej osi na standard qr? Jezeli tak,  to czy warto isc ta droga czy to rzezba w g.... ?

2. Czy sa jakies alternatywy dla fulcrum w podobnej wadze i cenie ? 

Z gory dziekuje za odpowiedzi 

• Accent_Szaj
      Przez Accent_Szaj
      Kaseta Shimano Deore XT CS-M8000 11 rzędów  11-40T .Wersja Box

Cena 150zł +KW(11zł Paczkomat) ,lub odbiór w Krakowie 
      Sprzedaję moją kasetę, która do momentu jej demontażu działała idealnie. Nigdy nie była katowana. Przejechane ma około 1000Km
      Producent: Shimano Grupa Shimano: Deore XT Kod grupy Shimano: M8000 Model Shimano: CS-M8000 Przełożenia: 11 Typ Shimano: HG Przełożenie: 11-40 Zoptymalizowana kombinacja oraz stosunki przełożeń Bardzo szeroki zakres przełożeń  Progresja zmiany biegów w standardzie "Rhythm step gear progression" Shimano Optymalny balans pomiędzy wagą a trwałością Kombinacja koronek aluminiowych (40T) i stalowych Wersja BOX - oryginalne opakowanie Stopniowanie: 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 id: ICSM8000140
      Film z działania napędu na sprzedawanej kasecie 
      Galeria

• Szymon_exc
      Przez Szymon_exc
      Witam mam pytanie mam rower Cube Aim sl 29 2016 r. Napęd Shimano Acera tył 8 rz. I chciałbym zmienić na 9 rz .I pytani3 jest takie czy jak zmienię kasetę ,Łańcuch,przerzutke to to będzie działać, I zmieści się w ramie wszystko?
  • Dodaj nową pozycję...