Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

hej rowerzysci.witam was wszystkich.zakupilem wlasnie nowy sprzet (kelly's phanatic) i zamierzam troszke na nim pojezdzic.jestem z raciborza wiec jesli na forum jest ktos ktos z mego miasta albo okolic to zapraszam do wspolnej jazdy (oczywiscie wraz z nadejsciem nowego sezonu).na poczatku jakies krotkie szlaki rowerowe (20-50km) w celu wyrobienia kondychy.na 2006r planuje wyprawe PRAGA-WIEDEŃ-BRATYSŁAWA wiec jesli jest ktos chetny to zapraszam.moj kontakt franc81@vp.pl lub GG 9173819...do zobaczenia na szlaku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na początek pozdrawiam wszystkich bikerów i bikerki :D i żałuję, że tak późno tu dołączyłem. Swoje wypady na rowerku rozpoczynam ze Strzelec Opolskich...bo tu właśnie mieszkam (niestety :P..a może i stety??) W każdym razie na brak ciekawych tras terenowych nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

----------------------------------------------------------

Ja też jestem tu nowy.

Jeżdżę tylko po górach (no chyba że nie mam

już wyjścia) na góralu i w większości

po asfalcie.

----------------------------------------------------------

Pozdro

roki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od 15 lat jestem w posiadaniu "sprzetu" o nazwie Scott Peak. Przyszla najwyzsza pora na zakup czegos nowoczesniejszego.Dlatego zawitalem na tym forum aby poczytac expertow. Po dosyc krotkiej obserwacji zdecydowalem sie na rower Kelly's Quartz przeceniony z 2100 na 1600.Dla zony wybralem Kelly's Phera za 799. Mysle, ze dokonalem trafnego wyboru a jesli nie to prosze o poprawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...