Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

to ja tez sie przywitam :)

 

Adam z Tarowskich Gór się kłania.

Jezdze w dulalu i streecie

 

prowadze sklep www.netbike.pl

NETBIKE

 

zapraszam wszystkich, kazdy kto powie ze jest z forum moze liczyc na dodatkowe znizki 8)

 

pamietajcie ze ceny mozna zdzierac u nas do samego dna :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobster czesci na stronie na grawitacje sa nastawione ale w ofercie mamy wszystko co potrzeba, ale tak jak mowisz moja specjalnoscia jest grawitacja, choc o xc tez wiem troszke wiecej niz tylko jak zalozyc opone :) a mysle ze 2 sklepy moga byc, prawda??

nie pozabijamy sie z Arnim siekieramy przeceiz ja mam znajomych w wielu sklepach, nie raz sie odwiedzamy w sklepach i na piwko idziemy, trzeba zyc w pokoju :)

 

Napatos na dh zlomie te bywam ale coraz rzadziej tam to forum schodzi na psy, bydlo si eporobilo i tyle ;/

 

co do rzeczy do xc, to pytac i negocjowac, zeddrzec mozna niezle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozabijamy sie z  Arnim siekieramy przeceiz ja mam znajomych w wielu sklepach, nie raz sie odwiedzamy w sklepach i na piwko idziemy, trzeba zyc w pokoju  :)

Konkurencja zawsze cieszy klienta :-D

Napatos na dh zlomie te bywam ale coraz rzadziej tam to forum schodzi na psy, bydlo si eporobilo i tyle

Ja czasem czytam, ale z tym schodzeniem na psy to trafiłeś w sedno :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec qwitam i ja jestem z opola, no i wiem z nikt mnie nie zna ale co tam:) shimanko

 

p.s. wiecie moze czy jest jakas blokada na wchodzenie na strony inetowe po okreslonej godzinie b o wlasni robie z siebie debicostam ale to dla tego iz swietowalem 1 dzien wiosny, sw patryka no i moj nowy bik :P hehe :) pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...