Skocz do zawartości

[Licznik rowerowy] Synchronizacja Sigma -> Endomondo w Sigma Link


niweja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem licznika rowerowego Sigmy (nie mam jeszcze upatrzonego modelu).

Czy w można jakoś ustawić automatyczną synchronizaję aktywności Sigma -> Endomondo/Trainingpeaks/Strava ?

Zainstalowałem aplikację "Sigma link" i są dostępne tylko dwa ostatnie serwisy: TP i Strava. Nie ma endomondo.

Czy jest mozliwość połączenia konta z endomondo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mam roxa 11 i wrzucam na Stravę a żeby na endo trening mieć, to muszę pobrać GPXa ze stravy i zaimportować go do Endomondo.

 

Istnieje co prawda tapiriik (serwis do wyrównywania treningów między platformami), ale mi raz zrobił taką kaszanę (zdublował wszystkie treningi) że się boję próbować drugi raz - kasowanie błędów zajęło im 3 godziny.

 

Jeśli jest jakiś automatyczny sposób - proszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał Garmin ma możliwość eksportu do endomondo i do stravy. Jeżeli chodzi o eksport do endomondo od długiego czasu u mnie eksport trwa długo. Czasami w endomondo aktywność pojawia się po kilkunastu, kilkudziesięciu minutach, a czasami po dobrych kilku godzinach. Dodatkowo ostatnio też samo endomondo generuje sporo problemów dla swoich użytkowników. 

Ze swojej strony mogę polecić Garmina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...