Skocz do zawartości

[Opony 29 cali] do roweru górskiego


Armaros

Rekomendowane odpowiedzi

I tak naprawdę niczego się nie dowiedziałem.Bo jak ktoś podał model to kolejna osoba go skrytykowała że nie taki .I więcej przekomarzania niż konkretów.

 

A wyrażnie napisałem opony tylko do miasta asfalt i ścieżki rowerowe.  Żadne wyścigi góry tereny itd.... 

Cena za oponę do 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wkg napisał:

Każdy dobry uczynek zostanie przykładnie ukarany :D Masz za swoje :)

Było wkręcić go w Barzo - niech sobie dzieciak nogę wyrabia skoro nie umie się ani przywitać ani przedstawić ani zachować.

 

 

Trochę nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi! Skoro w poście się przywitałem i dodałem do czego opony potrzebuje.To że napisałem że niczego konkretnego się nie dowiedziałem to fakt.Bo jeżeli już ktoś podał model opony to kolejna osoba go krytykowała że się nie nadaje.Rozumiesz o co mi chodzi chciałem porady a nie przekrzykiwania się kto ma racje.Bo na tym to nie polega albo konkrety albo licytacja kto ma racje.A tu zostaje zwyzywany leni pasożytów :) to forum rowerowe które pomaga czy forum z nazwy ale szukaj sam.Bo skoro jestem leniem bo szukać mi się nie chce to po co fora! Zresztą nie chodzi o lenistwo moje ale o brak wiedzy w danej dziedzinie ale tego co nie którzy nie potrafią zrozumieć.No nic poszukam gdzie indziej.Pozdrawiam i zdrowia życzę w obecnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cervandes napisał:

Kup Hurricane a jeśli chcesz odrobinę bieżniczka to Race Kingi. Mogą być nawet druciaki po 60pln, to bardzo szybkie i lekkie opony.

Chyba kupię CONTINENTAL Double Fighter III też ma dobre opinie. Co myślisz o tym wyborze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...