Skocz do zawartości
Kpwocb

[Kona Stinky] 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Kpwocb

Siema mam pytanie odnośnie ramy.

Czy wie ktoś może czy kony Stinky z 2008 roku pękają czy może nie

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MikeSkywalker

To jest 11 letnia rama, wykorzystywana do skoków itepe, aluminium jest już na tyle zmęczone że szanse że pęknie są całkiem realne.

Ale nie jest tak że ktoś Ci powie że te z powiedzmy 2009 czy 2010 roku będą lepsze - wszystko zależy od tego kto i jak na nich jeździł, a że rowery miały pewnie po kilku właścicieli to prawdopodobieństwo kupienia czegoś skatowanego rośnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
m0d

Albo mam deja vu, albo to kolejne identyczne pytanie tylko nazwa ramy się zmienia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Ta, pytanie było chyba o Kellys Whip...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Tasok
      Przez Tasok
      Cześć.
      Kupię ramę lub cały rower Raleigh XT 3500-2500, najlepiej 18 cali, czyli M, ewentualnie 17 cali czyli S. Kupię tylko i wyłącznie tą ramę. Super jakby nie była naprawiana, ale może być do serwisu, pęknięta lub niekompletna.
      Bardzo pomocne będą kontakty do osób, które taką ramę/rower mają lub miały, bądź wiedzą kto może mieć.
      Osobę która pomoże ogarnąć taką ramę, wynagrodzę, dodatkowo. Pozdrawiam.

• Exon15
      Przez Exon15
      Cześć,
      Potrzebuję kupić ramę do mojego roweru, ostatnio wpadła mi w oko rama Kona shred 15'' 2005 r., bardzo podoba mi się sam "design" ramy oraz jej geometria, waga. Zastanawia mnie tylko jednak rzecz - rama jest już bardzo stara (14 lat), czy nie będzie przez to jakiś problemów z nią? Warto ją kupować za 300 zł, czy jednak lepiej poczekać i kupić inną ramę typu dartmoor street fighter?

• Kubaxo329
      Przez Kubaxo329
      Siema. Od jakiegoś czasu szukam kony stinky. I niedawno słyszałem że ramy po wyżej 2004 roku się bardzo łatwo łamią ? Czy to prawda? Jeżeli tak to proszę żeby ktoś mi napisał które roczniki się nie łamią
    • dee_lux
      Przez dee_lux
      Witajcie.
      Temat powstał ponieważ od dłuższego czasu nie mogę znaleźć informacji na temat rozmiaru/średnicy sztycy do Kona coiler dee-lux 2005.
      Może ktoś ma dee-luxa z tego rocznika?
      pzdr.