Skocz do zawartości
  • 0

Uszkodzony rower z allegro


Gość BlackFlage

Pytanie

Gość BlackFlage

Witam! 

Przymierzam się do zakupu używanego roweru szosowego i natchnąłem się na taką oto ofertę: https://allegro.pl/oferta/rower-cannondale-caad-optimo-105-2018-r58-8366722779

Tutaj rodzi się moje pytanie, czy te wgniecenie może mieć jakiś wpływ na użytkowanie roweru lub jego żywotność? Ponieważ oferta jest bardzo atrakcyjna, a sam rower jest całkiem nowy, dlatego to rodzi moje podejrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę nie nurtuje Cię, dlaczego ktoś rower za który dał 9 miesięcy temu 5k, sprzedaje ponad połowę taniej ? :) Skoro wg sprzedawcy wgniecenia nie mają wpływu na bezpieczeństwo/stabilność ramy, to zapyta się dlaczego nagle za rower za który dał 5000, chce teraz 1999zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to nie jest jakaś skrajnie zaniżona cena za ten konkretny rower, co nie znaczy że nie okazyjna.

Tak to już jest - wyjechał ze sklepu i stracił 20% wartości, ma klepniętą ramę stracił drugie 20%. A jak jeszcze to opis jest prawdziwy a nie zdjęcia...

Tak na dobrą sprawę - używany napęd 5700 (o ile to 105'ka ze zdjęć) z korbą fsa - jeśli stan igła - 1000zł, hamulce pewnie przebrandowane najtańsze tektro ze 100zł, używane basic koła - wartości ich to chyba nie ma sensu opisywać ale powiedzmy 400zł, widelec pół karbon 300zł rama z wgniotką hmmm ... hmmm nie do wycenienia. No i sztyce pedały kierownice mostki - niech będzie że to 400zł - to ile to ma w całości niby kosztować? milion? Jakie ma znaczenie ile sobie cannondale policzył za rower rok temu, jeszcze dodatkowo biorąc pod uwagę że 15% ceny to napis na ramie... Taki rower da się złożyć za 2500zł bez wgniecionej ramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...