Skocz do zawartości
  • 0
Gość Antek

stojacy amortyzator sr santour

Pytanie

Gość Antek

witam posiadam rower mtb id dwóch lat. Przedni amortyzator działał zadowalająco dopóki nie zablokował się.

Mowa tu o amortyzatorze SR Santour pokrętłem preload do regulacji twardości sprężyny i blokady amortyzatora na pokrętło.

rower zostawiłem na noc na dworze i amortyzator był włączony czyli pokrętło było ustawione tak aby działał.

Rano amortyzator mimo iż miał otwarte pokrętło do blokady (czyli powinien działać) był zablokowany

proszę o pomoc i jakby co można zdjąć lagi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• LexSzo
      Przez LexSzo
      Witam posiadam ramę dartmoor two6player 2019, pod stery is42/is52. Mam pytanie czy dany amortyzator z ogłoszenia (link podany niżej)  będzie możliwy do założenia lub jaki inny będzie pasował. Posiadam nie duży budżet. 
      LINK:
      https://www.olx.pl/oferta/rock-shox-xc30-amortyzator-przedni-100mm-26-tapered-nowe-CID767-IDn6zNk.html#70673c665c
    • BraianoMajerano
      Przez BraianoMajerano
      Cześć, szukam amortyzatora do dirtu za około 1300zł - 1400zł   
      - 100 lub 120mm skoku,
      - koła 26'' ,
      - tapered,
      - fajnie jak by miał mocowanie na hamulec, 
      Dirta składam na ramie DartmoorTWO6player (jestem otwarty na inne propozycje)
      Parametry ramy:
      Rozmiar ramy:  Long
      Rozmiar koła: 26"
      Rozmiar piasty: 135x10mm
      Rodzaj sterów: IS42/IS52
      Rodzaj suportu: Euro 73
      Link do ramy:
      https://www.goride.pl/ramy-sztywne/dartmoor-two6player?gclid=Cj0KCQiAn8nuBRCzARIsAJcdIfMGdRqNIuTdhyGurL_znQGusvKMqf2_ci8LhFtgrHxcG_Z9TlhZM0EaArxMEALw_wcB
    • johnny606
      Przez johnny606
      cześć.
      Nieszczególnie radzę sobie w poszukiwaniach amortyzowanego przedniego widelca. Jeżeli ktoś taki posiada (lub może polecić, wskaże www), chętnie odkupię. Cechy które mnie interesują, to:
      - koło 28/29 cali
      - pod stery 1,125"
      - ahead
      - piwoty i tarcza (z czasem zrezygnowałem z piwotów ale niewiele pomogło)
      - medium: mieszane, nie sprężyna
      - możliwość podpięcia chlapaczy 
      - ośka il classico
      - przeznaczenie do trekka, crossa, turystyka, mieszczucha. Żadne cuda.
      dzięki za ofertę/pomoc/konsultacje.
      pozdrower.
    • lobofz
      Przez lobofz
      Witam.
      Jak w temacie kupię amortyzator o skoku 100 mm z taperem. Powietrzny z manetką pod koła 26 ".
      Kwota okolice 800 pln.
    • malina4257
      Przez malina4257
      Witam, jaki amortyzator polecacie do 1700zł pod rame dartmoor hornet - tapered 27.5 górna miska 1,1.8 dolna 1.5. Może być nowy lub używany. Zależy mi na dobrym stanie technicznym i braku rys na górnych lagach. Skok 150mm-180mm. Pozdrawiam