Skocz do zawartości
Szympek

[hamulce] Hope mono m4 jaki klucz

Rekomendowane odpowiedzi

Szympek

Mam problem otóż to nie mogę odkręcić śrub trzymających zbiorniczek wyrównawczy , a nie chcę ich ukręcić ampul/imbus 1 jest za mały a 2 za duży ( stare hopy mocowanie na is ) śruby nie są obrobione

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Puklus

Skoro 1 za mały a 2 za duzy, widocznie jest to 1.5mm. Jest możliwe ze to jest w systemie calowym ale nie dam nic odciąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gawel76

Może być metryczny, pomiędzy 1 mm , 2mm są jeszcze 1,25 mm, 1,3 mm, 1,5 mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szympek
2 godziny temu, Puklus napisał:

Skoro 1 za mały a 2 za duzy, widocznie jest to 1.5mm. Jest możliwe ze to jest w systemie calowym ale nie dam nic odciąć.

Ja pierwszy raz mam styczność z hope-m i nie wiem jak to wygląda czy są specjalne klucze czy co 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Brombosz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• KlocuchV21
      Przez KlocuchV21
      Witam, zamierzam zmienić moje hamulce tarczowe z mechanicznych na hydrauliczne (Shimano BR MT200) i nie wiem czy będzie się dało zamontować manetki do klamek. Czy jest możliwość zamontowania ich do manetek Shimano Altus SL M310? Czy trzeba wymienić również manetkę? 
    • mateusz2k20
      Przez mateusz2k20
      Cześć, ostatnio znalazłem zacisk deore br-m535, lecz nie mam klamki i właśnie nie wiem jaka będzie kompatybilna z tym zaciskiem oraz jaki przewód wybrać. 

Pozdrawiam,
      Mateusz
    • Looser
      Przez Looser
      Cześć,

Do sprzedania mam hamulce m675. Hamulce w komplecie z nowymi klockami żywicznymi, płyn ostatnio wymieniony we wrześniu ubiegłego roku. Nie leją etc itp.
      Cena 320 pln + wysyłka.
      Do sprzedania mam również napęd, przy zakupie kompletu cena wychodzi korzystniej (700 pln)
      Link do galerii:
      Google gallery
    • B3r
      Przez B3r
      Jaki hamulec mechaniczny lepiej wybrać avid bb5 czy hayes mx5? 
    • k_a__mil
      Przez k_a__mil
      Jak ulac olej z deorek? Jestem zielony w tym temacie i nie wiem czy da radę to zrobic bez kupowania zestawu do odpowietrzania. Chcę ulac bo klamka jest zbyt twarda i klocki trą o tarczę.