Skocz do zawartości

[Buty] Jakie pedały kupić do butów Vemont SPD?


Maler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeżdżę starszym rowerem górskim dość intensywnie, na krótkich dystansach.

Chciałbym spróbować butów z SPD. Na allegro znalazłem buty Vemond SPD. Wydaje mi się że na moje potrzeby będą jak najbardziej wystarczające.

Jakie pedały (czy coś więcej muszę dokupić?), będą pasować do tych butów? Mogą to być linki do aukcji z allegro. 

Prosiłbym o takie które będą najłatwiejsze do wypinania i wypinania, ponieważ w trakcie jazdy w kilku miejscach muszę przejechać przez ulicę?

Z góry dziękuję za pomoc

3045.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloki, jeśli nie było z butami abo nie ma z pedałami musisz dokupić.

A pedały? 520 weź.

Godzinę temu, Maler napisał:

Prosiłbym o takie które będą najłatwiejsze do wypinania i wypinania, ponieważ w trakcie jazdy w kilku miejscach muszę przejechać przez ulicę?

Przemyśl pomysł pedałów SPD :D   Poważnie....

Pedały wypinają się tak samo.  To nie wyższa matematyka. Ale przejazdy przez ulicę naprawdę będą Twoim najmniejszym zmartwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje.
Rozumiem że taki zestaw "PEDAŁY ROWEROWE SPD SHIMANO PD-M520 SREBRNE +BLOKI" będzie ok, czyli bloki będą pasowały do butów a pedały do starych korb roweru góskiego.

pedaly-shimano-spd-pd-m520-2-6784-f-sk6-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze pomyśleć o M530 czyli M520+platforma. Ona troszkę ułatwia wpinanie bo pomaga prawidłowo ustawić pedał. Nie jest to jakaś wielka pomoc, ale mi się nieco lepiej wpina w moje M8020 z platformą niż w M520 bez niej. Na pewno gdy się musisz wpiąć szybko w lekkiej panice to wolę jednak mieć platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...