Skocz do zawartości

[buty SPD] pomoc przy wyborze kolejnych


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Planuję w najbliższym czasie zmienić buty i chciałbym prosić osoby na forum o doradzenie lub jakieś propozycje. Mój budżet to myślę skromne 300 zł z możliwością dołożenia kilku złotówek. Jakie buty doradzilibyście w tym zakresie cenowym? Posiadam pedały MTB ale dodatkowym atutem będzie możliwość przytwierdzenia SPD SL ponieważ nie wykluczam przejścia na te pedały. Może ktoś ma jakieś ciekawe promocję na jakieś w rozmiarze 45? I czy ten sklep i te buty wydają się warte zanteresowania? LINK

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fisiek napisał:

Posiadam pedały MTB ale dodatkowym atutem będzie możliwość przytwierdzenia SPD SL ponieważ nie wykluczam przejścia na te pedały

Najlepiej zdecyduj sie już teraz, czy rezygnujesz z butów MTB i kup SL lub ew MTB ;-). Buty pod oba rodzaje blokow, to i tak będą finalnie buty szosowe bez bieżnika. Chodzic się w tym nie da, niezależnie co jest przykręcone pod spodem.

Mam na sprzedanie właśnie takie buty speca nr45, ktore kiedys kupiłem bo myslalem ze będą uniwersalne, ale to było bez sensu, co to za uniwersalnosc z przekładaniem bloków... a teraz już wiem że na moje jazdy mogę spokojnie śmigać w butach MTB i pedalunku m8020.  Przesadziło o tym właśnie chodzenie, i całkiem dobre osiągi w butach MTB na sfaltach....wypada tylko dodać iż typowej szosy nie posiadam  ;-)

Takie mam na zbyciu.

https://www.olx.pl/oferta/buty-spd-spd-sl-specialized-sport-comp-body-geometry-CID767-IDq34dZ.html#ee8c692c20

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...