Skocz do zawartości

[przerzutka zee] Urwany wózek


pocotoczytasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z obecnym stanem mojej przerzutki, mianowicie gdy przejeżdżałem przez polną drogę to w koło wpadł mi kij i w ułamku sekundy zamiast w kole to kij był w przerzutce, cały wózek złamał się i "eksplodował" rozrzucając swoje części po okolicy. Chciałbym wymienić sam wózek, ponieważ z resztą wydaje mi się wszystko w porządku, czy jest taka możliwość czy trzeba kupować nową przerzutkę? 

20190423_213620[1].jpg

20190423_213654[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możliwość jest, w praktyce w Polsce za bardzo tego zamówić się nie da. Dodatkowo nawet jeżeli się uda, to części są dość drogie.

Znajdź dokumentację Shimano i poszukaj czy wózek nie jest kompatybilny z innymi modelami. Z tego co pamiętam ZEE to odpowiednik XT. Czasami na Allegro można znaleźć same wózki.

Inna sprawa że jeżeli doszło do takie zniszczenia, to ja osobiście kupiłbym nową przerzutkę. Nie wiadomo czy pantograf też nie dostał po tyłku. 

Sprawdzałeś stan haka? Miałem podobną przygodę i niestety zarówno przerzutka jak i hak były do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...