Skocz do zawartości
niuti

[kierownica] / mostek adapter, redukcja z 35/ 31,8 mm

Rekomendowane odpowiedzi

niuti

czy ktoś używał adaptera kierownicy a bardziej mostka jak dla przykładu poniżej. Sprawdza się ?

https://dcbikes.com.sg/products/mtb-bar-shim-31-8mm-to-new-35mm-handlebar-clamp-stem-adapter-conversion-kit?variant=13568123207722

wie ktoś gdzie można kupić taką redukcje mostka z 35  na 31,8mm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa

W każdym dużym sklepie rowerowym, w którym jak zapytasz o enduro czy ciężkiego ścieżkowca nie wybałuszą gał tylko zaprowadzą do odpowiedniego działu lub na aliexpressie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
niuti

patrzę po necie i nie widzę. jedynie ali, ale nie wiem czy to warte zachodu czy nie lepiej pozostać przy dopasowanym mostku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

18$, czyli jakieś 70 zł + przesyłka. Jeżeli nie masz jakiegoś super drogiego mostka, to ja bym kupił normalny pod 31,8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
niuti

Muszę kupić nowy bo w starego włożyłem za wiele siły i 1 ramię pękło. I tak się zastanawiam czy pchać sie w 35.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa
Napisano (edytowane)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25
Godzinę temu, niuti napisał:

Muszę kupić nowy bo w starego włożyłem za wiele siły i 1 ramię pękło. I tak się zastanawiam czy pchać sie w 35.

No to ja polecam klucz Dynamometryczny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
niuti

Nie chce, miałem mostek 31,8 i kierę taką mam. Mostek padł. Potrzeba mi nowego. Jako, że te na 31,8 średnio mi wyglądem podchodzą lub parametrami , padło na 35.

Ewentualnie zawsze kawałek rury i diy ...ale srebrne z czarnym :wallbash:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Tak, kombinuj z rurą, tylko najpierw umów wizytę u dentysty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dokumosa
Napisano (edytowane)

Wybór mostków pod 31,8 jest tak kilkaset x większy tak więc towarzyszu szukajcie a znajdziecie.

Jeśli to jakiś cięższy rower (enduro, grawitacja ew. ścieżka) to polecam taki co mam na swoim primalu (chyba jest fota na mostek) występuje w 4 kolorach w tym obłędnym miedzianym i niebieskim oraz kilku różnych długościach. Wykonanie na absolutnie najwyższym poziomie.

Edytowane przez Dokumosa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
niuti

Hmm chyba rząd wielkości Cie poniósł, ale dzięki za rady :) . Szukałem tu i tam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Bartosz_
      Przez Bartosz_
      Ostatnio chciałem sobie kupić jakąś fajną i w miarę lekką kierownicę do roweru MTB na kołach 27,5 cala. Znalazłem taki sklep "wish" i zakupiłem sobie tam kierownicę "Ritchey carbon wcs" . Nie długo sobie tą kierownicę założę. Pytanie teraz takie do Was. Czy do takiej jazdy po asfalcie, drogach rowerowych, ścieżkach czy czasem jechać po trawie przez łąkę czy przez lasek jakiś nie spowoduje to pęknięcia kierownicy na pół ? bo jest to kierownica bardzo lekka i cienka w dodatku. Czy do takiej jazdy spokojnej jak ja preferuje ta kierownica mi posłuży na dłuższy czas ?  Pytam, bo też nie chcę przez kierownicę spowodować wypadku na trasie i się po obijać czy połamać. Chcę też na tą kierownicę założyć sobie licznik rowerowy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Ja mam nadzieje, że kierownica mi posłuży na trochę.
    • rookierider
      Przez rookierider
      Kierownica Easton EA70 aluminium, ahead, wznios -17; 31,8mm, docięta na 680mm; waga realna 230g   - cena 110zł

Wagi realne, jak na załączonych zdjęciach.
      Sprzedaję też kilka innych rzeczy, zapraszam do przejrzenia, wysyłając razem zejdę z ceny.

• Dybu
      Przez Dybu
      Witam,
      W tym ogłoszeniu oferuję uniwersalny adapter pod uchwyt Garmin dla np smartphone, telefonów. 
      Adapter wyposażony jest w bardzo mocną naklejkę (firmy 3M), który można nakleić na etui telefonu/smartphone i korzystać zamiast drogiego licznika:
      Garmin Edge 500
      Garmin Edge 520
      Garmin Edge 820
      Garmin Explore 1000
      Garmin Edge 1030

Koszt 20zł + 8zł wysyłka Polecona Poczta Polska
      Jeśli jesteś interesowany, a masz pytanie to proszę pisać.

• GrzegorzS
      Przez GrzegorzS
      Poszukuję adaptera umożliwiającego zamontowanie tylnego zacisku hamulcowego Shimano XTR BR-M965 do ramy z mocowaniem Post Mount. Ktoś się orientuje, jaki trzeba zastosować?
    • Byderobo
      Przez Byderobo
      Witam serdecznie,
      Od dłuższego czasu kompletuję rower i staram się go złożyć możliwie idealnie ale nie pompując niepotrzebnie budżetu. Jestem przy końcówce zbieractwa i zamierzam kupić adaptery do hamulców tarczowych. (Przód pm/pm 203, tył pm/is 180)
      Nigdy nad sprawą adapterów sie nie zastanawiałem - po prostu kupowałem najtańszy i pasujący. Teraz kiedy mam nieco większy budżet to zastanawiam się czy adaptery droższe i tańsze różnią się między sobą czymkolwiek poza masą?
      Tu przyklad Tańsze: tył https://www.bikestacja.pl/pl/adapter-ashima-hamulca-tarczowego-pm-is-180-tyl-2204.html
      Przód https://www.bikestacja.pl/pl/adapter-shimano-sm-ma-f203p-p-przod-4729.html
      Droższe: Przód https://www.bikestacja.pl/pl/czesci-rowerowe-1/mtb/hamulce/adapter-hamulca-przedniego-shimano-xtr-sm-ma90-f203-p-pm-46606.html
      Tył https://www.bikestacja.pl/pl/czesci-rowerowe-1/mtb/hamulce/adapter-shimano-tyl-180mm-sm-ma90-r180-p-s-49056.html

Jest sens dopłacić? Czy te droższe będą dokladniej wykonane? Czy to kwestia tylko różnicy masy rzedu 2 grubych much?