Skocz do zawartości

[List do Mikołaja] Co byś napisał jakbyś pisał?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
10 minut temu, biker_xc napisał:

Zamiast wymyślać głupoty, polecam dać coś od siebie. Oczywiście nie mam do Was pretensji, raczej wolałbym Was zmotywować do chociażby wizyty w takim miejscu z czymkolwiek.

Mam wrażenie ,ze nie do końca zrozumiałeś ten temat.

Wielu z nas pomaga w taki czy inny sposób, często udzielając się w różnych zbiórkach czy imprezach, więc nie ma potrzeby nas motywować i zakładać, że nie dajemy nic od siebie. , bo w wielu przypadkach to krzywdząca opinia.

Czasami warto popatrzeć na obecny obraz świąt z dużym przymróżeniem oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pietern napisał:

A ja bym poprosił, żeby nie clili drobiazgów ciągniętych od Chinola. I żeby bikera_xc nie wpuszczali już do domów dziecka, bo później fiksuje. :)

 

3 godziny temu, durnykot napisał:

Mam wrażenie ,ze nie do końca zrozumiałeś ten temat.

Wielu z nas pomaga w taki czy inny sposób, często udzielając się w różnych zbiórkach czy imprezach, więc nie ma potrzeby nas motywować i zakładać, że nie dajemy nic od siebie. , bo w wielu przypadkach to krzywdząca opinia.

Czasami warto popatrzeć na obecny obraz świąt z dużym przymróżeniem oka. 

Na szczęście że mną wszystko ok. Obecne święta są mocno komercyjne i zapominamy o tym co ważne. Tylko o to mi chodziło.  Cieszę się, że się udzielacie. Jeszcze raz Wesołych Świąt 

PS. Chciałbym więcej czasu na rower i br-m8000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisać to do Gwiazdora bo on ci NASZ a nie jakiś tam imigrant z Turcji co to najwyżej kebaba zrobi ;). A pisałbym o lepszą kondychę i mykmyka. Albo jak ma być po bandzie to tandem by moja połówka nie narzekała, że za daleko, za szybko, pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...