Skocz do zawartości
magnufer

[suport] Shimano - jaki to suport

Rekomendowane odpowiedzi

magnufer

Witam,

Po kilku dniach nieskutecznego szukania postanowiłem zapytać specjalistów. Mianowicie chcę wymienić suport w starym rowerze. Nie jestem w stanie jednak go zidentyfikować a co ważniejsze ni wiem jakim kluczem mogę go odkręcić. 

Średnica otworu (na zdjęciu) to 20mm. 

Szerokość mufy 68mm

IMG_20181106_212000.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Imar

Klucz do wolnobiegu? Pierwsze odkręcasz lewą stronę w lewo, pomiar miski i druga strona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• matic123
      Przez matic123
      Witam, Wymieniłem w rowerze korbę, kasetę na alivio hg51, łańcuch na connex 808. Mam problem z łańcuchem TYLKO na 8 biegu, niezależnie od biegu z przodu, zawsze się to dzieje. Problem polega na tym, że podczas normalnego pedałowania, łańcuch zachowuje się jakby chciał wskoczyć na 7 bieg ale jednak rezygnował, albo jakby nie wchodził między zęby kasety. Kupowałem nowe części, przejechałem już ok. 100km na tych nowych elementach, niestety max na 7 biegu bo mam ten probelm z ósmym. Kręcenie śrubami baryłkowymi nie pomaga, przerzutka z tyłu jest dobrze wyregulowana, jej zakres jest dobry i przerzuca tak jak powinna. Nie jest krzywa ani nic.
    • matic123
      Przez matic123
      Witam. Wymieniłem u siebie w rowerze przednią korbę, łańcuch (connex 808) oraz kasete na SHIMANO Alivio CS-HG51. Mam problem z przeskakującym łańcuchem TYLKO na 8 biegu z tyłu. 
      Wygląda to tak jakby przerzutka chciała wrzucić 7 bieg ale zrezygnowała. Nie umiem tego inaczej opisać. Czy możliwe jest zużycie kółek w przerzutce? Jest to acera RD m360. Przerzutka jest ustawiona dobrze. Wszystkie biegi się zmieniają i łańcuch jest w jednej linii z zębatkami na kasecie.. Proszę o pomoc :C
      Dodam że kółka w przerzutce były nasmarowane i wyczyszczone. Ruszają się one na prawo i lewo. Koło jest delikatnie krzywe ale przed wymianą łańcucha (Bo najpierw wymieniłem korbe i łańcuch a dzisiaj kasete) nie działo się to na  starym łańcuchu chyba shimano cn hg40

• sCzun
      Przez sCzun
      Siema czy ta kaseta:
      https://bjsport.pl/pl/p/KASETA-SHIMANO-CS-HG31-8-RZEDOW-11-32T-ALTUS/2193
      Będzie pasowała do piasty - Novatec D042SB?
    • matic123
      Przez matic123
      Witam. Chciałbym wymienić moją korbę (Shimano  Tourney FC-TY301), która działa z 8 rzędową kasetą
       Shimano Acera CS-HG41, mocowanie na kwadrat, z łańcuchem shimano CN-HG40. Chciałbym zapytać czy 8 rzędowa kaseta będzie współpracować z tą korbą HT2: Shimano Alivio FC-M4050 która według specyfikacji wpsółpracuje z 9 rzędowymi kasetami. Czy nie będzie problemu po zakupie takiej korby? Możecie mi polecić jakąś inną korbę HT2 np tą: Shimano Acera FC-MT300? 
      Pozdrawiam!

• Rimuss
      Przez Rimuss
      Witam serdecznie mam problem w wyborze hamulców. Moja jazda wygląda tak czasami jadę '' po bułki do sklepu'' a czasami lubię sobie pojeździć trochę ostrzej i jakieś lepsze hamulce są mi potrzebne budżet to 300-350 około z tarczami. Mogę zamawiać z Aliexpres bo to wsumie to samo a jest taniej. Liczę na was  Mocowanie pm i chciałbym żeby tarcza z przodu miała 180mm