Skocz do zawartości

[hak przerzutki] whyte


niuti

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, phoe napisał:

Szukaj u Activii, tj.

http://activia.sgl.pl/czesci/komponenty/haki-do-ram/haki/286

Podejrzewam, że jakbyś jemu zostawił ramę na kilka dni z hakiem, to nawet by dorobi z jakiegoś innego, a do Activii masz bliziutko. ;) 

nie wiem czy by mu sie chciało. Kiedyś sie pytałem o bodajże do Canyona to odpisał, żebym sobie poszukał z linkiem jak podałeś. :( A z tych co ma to niestety nie ma tam takowego. Pewnie jakiś Whyta "twór" to jest.

Z Usa hm musiałbym sie zapytać kolegi co mieszka ile wysyłka do PL jakby to on wysłał listem. Moze ze 3-4 dychy sie urwie w stosunku do oryginału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model haka to: DROPWHQ4SD

Szukaj w Europie, google masz jak każdy, tyle Ci mogę powiedzieć, jak chodzi o PL to jest to tak niszowa marka że naprawdę będzie problem.

2-ga rzecz, że producenta możesz zapytać kto w Europie ma ich haki itp, z reguły wiedzą i firmy z poza PL pomagają jak ludzie maja problemy i pytają.
Bo w PL to wiadomo e-mail do kosza, Iiyama PL nie chciała mi schematu zasilacza wysłać ani podać parametrów jednego z kondensatorów - kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phoe czyli wychodzi , że oryginał trzeba. To co napisałeś to już przerobiłem zanim napisałem. Chyba, że ktoś wie coś.

2 minuty temu, phoe napisał:

2-ga rzecz, że producenta możesz zapytać kto w Europie ma ich haki itp, z reguły wiedzą i firmy z poza PL pomagają jak ludzie maja problemy i pytają.
Bo w PL to wiadomo e-mail do kosza, Iiyama PL nie chciała mi schematu zasilacza wysłać ani podać parametrów jednego z kondensatorów - kpina

hmm w sumie spróbować można bo podejście mieli kiedyś ok. Odklejała mi sie guma - ochrona rurki łańcuchowej, napisałem czym przykleić żeby było po "bożemu" to mi wysłali za friko nową B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co ? oryginalny hak czy też sprzedawany przez Whyte można kupić normalnie legalnie itp. ale za 99 zł + wysyłka. Jak za kawałem alu to troszku dużo dla mnie , szukam tańszej alternatywy.

Mam sie go zapytac kto sprzedaje ich zamienniki ? bo nie bardzo wiem o co. Z resztą kontakt z polskim Whyte oceniam na  średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wyczuwam tu pewna niekonsekwencję. Podajesz mi stronę activii gdzie haki lecą po około 35 zł, a teraz mówisz, że tanio nie będzie ? Można taniej co widać po wcześniej podanej stronie. Pytanie czy się uda w tym przypadku. Jak nie to trudno , nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz......jak żyć, jak żyć Panie .

ten uniwersalny, może i by spasował, jako uniwersalny, ale w ciemno za prawie połowę normalnego....chyba nie zaryzykuję. Dzięki za propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...