Skocz do zawartości

[śląsk] Miejsce typu siłownia do trenowania


Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam miejsca do treningów zimą.
W sezonie wiosna-lato-jesień robię około 10000 km, część zazwyczaj stanowi wakacyjna wyprawa rowerowa.
Zazwyczaj zimą odpuszczałem ale w tym sezonie chciałbym utrzymać formę jako że w przyszłym roku planuje zrobić więcej kilometrów.

Nie mam doświadczania jeśli chodzi o treningi wewnątrz ale chce po prostu w komfortowych warunkach kręcić na czymś co jak najbardziej przypomina jazdę na rowerze szosowym.
Zrobiłem mały rekonesans i jeśli niczego nie przegapiłem to wygląda na to że do treningu pod dachem najlepsze są zaawansowane rowery spinningowe oraz trenażery. Z tego co widzę w bardziej wypasionych można sobie nawet wgrać trasę wyścigu i ćwiczyć jazdę na płaskim jak i podjazdy.

Czy możecie mi polecić siłownie/klub na śląsku z takim sprzętem gdzie będę mógł komfortowo trenować? jakie najlepsze miejsca polecacie?

W tygodniu bywam w Rybniku, Katowicach, Sosnowcu oraz siłą rzeczy wszędzie między tymi miastami.

Co polecacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...