Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mialek71

Podzielcie się Waszymi opiniami o serwisach rowerowych w Gorzowie. Aktualnie większość sklepów rowerowych podaje na stronach www , że prowadzą także serwisy. Opiszcie Wasze opinie na temat tych serwisów. Czy są rzetelni. Czy nie traktują protekcjonalnie właścicieli mniej markowych rowerów. Może to moje kompleksy, ale mam wrażenie , że do firmy takiej jak Piasecki, nie wypada iść z rowerem tańszym niż 8k pln. 

Kiedyś trafiłem na mały zakład na tyłach Orlenu/AutoPortu Krokodyl. Firma nazywała się bodajże Szczepanek Rowery. Była to moja pierwsza i jedyna wizyta u mechanika rowerowego. I byłem zachwycony co gość zrobił z moim rowerem. Niestety, gdy jakiś czas później wybrałem się do tego zakładu z drugim rowerkiem, okazało się , że placówka już nie istnieje. Przez jakiś czas widniała w internecie jego szczątkowa strona, ale żadnej informacji o przenosinach w inne miejsce. Prawdopodobnie zawiesił działalność. A szkoda. Najwidoczniej trudno z takiego biznesu wyżyć. Większość Polaków woli sama majstrować przy rowerze , niż wydać 100 zł na fachowca. 

W Kłodawie widziałem baner reklamowy serwisu rowerowego. Wygląda , że ktoś otworzył interes na bazie ogrodu i blaszanego garażu. Z boku nie wygląda to profesjonalnie, ale może gość ma złote rączki. Macie jakie opinie na temat usług tego mechanika ?

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• kondzi28
      Przez kondzi28
      Kiedy lekko wybije się od ziemi amortyzator wydaje jakby metaliczny dźwięk,proszę o pomoc.Rozkręcenie nie wchodzi w gre,do serwisu mam 30 km także w konieczności podjade.Czy to może zepsuć mi amortyzator?Rower to wheeler protron xt-40,dokładnej nazwy amora nie mam ale jest to firma FUEGO(przynajmniej tak pisze na amortyzatorze).PS:wcześniej wogóle się nie uginał więc spryskałem go brunox deo i przez 3 miesiące nic się nie działo,a od 2 dni masakra,najbradzie boje się że się zepsuje a ja dopiero za 2 tygodnie dam rade podjechać do serwisu.Jeżeli jeszcze raz spryskam go brunoxem to coś da?
      Ogólnie stuka kiedy wraca do "zwykłej formy".
    • Kapi5387
      Przez Kapi5387
      Witam. Posiadam amortyzator XCT-DS. Od pewnego czasu, nie mam pojęcia dlaczego, ale ugina się BARDZO twardo (maksymalnie około 30mm przy skoku 100mm). Dodatkowo zacięło się pokrętło od regulacji (preload) i chciałbym je jakoś naprawić. Wie ktoś co może być nie tak? Dodam, że nigdy nic przy nim nie grzebałem, jestem w tym temacie całkowicie zielony.
    • d1scoo
      Przez d1scoo
      Witam!
      Potrzebuje pomocy ,ponieważ mam problem posiadam single speeda i od ostatniego czasu jak kręcę korbą to łańcuch się napina i luzuje wszystko zależy od ustawienia korby.
      Nie mam pojęcia od czego to może być

• hvil
      Przez hvil
      Hej!
      Gdzie w okolicach Jana Pawła II, czyli ogólnie od Krakowskiego na Południe możecie polecić serwisanta rowerowego co nie zedrze?
      Szarpnąłem się wymienić wianki na osi w suporcie, od tamtej pory (mimo, że zrobiłem to zgodnie ze sztuką) notorycznie mi się luzuje ośka....

• ArtGD
      Przez ArtGD
      Cześć,
      Uprzejmie donoszę, że zorganizowałem niewielki sklep/serwis rowerowy w Gdyni, Witomino, ul. Chwarznieńska 87 (w pobliżu kładki dla pieszych, przy pętli autobusu 141). Facebookowa strona sklepu: https://www.facebook.com/RowerowyPrzyKladce/
      Dla forumowiczów w miarę możliwości zniżki, pomoc w naprawach lub użyczenie narzędzi.

W ofercie mam Romety, więc gdybyście potrzebowali szczegółowe info o jakimś modelu albo o jego dostępności w magazynie Rometa to pisać śmiało.