Skocz do zawartości
Mike_sti

[rower] Scott Speedster cx20 disc 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Mike_sti

Scott speedster cx 20 L przełaj/gravel shimano cyclocross

4200 zł

Używany minimalnie Scott speedster cx20 z 2016 roku w oryginalnej specyfikacji. Rozmiar L.
Dodatkowo drugi komplement kół z kaseta, zaciskami i tarczami ( shimano xt ice technologies ) i nowymi oponami Continental cyclo xking 32 mm.

https://www.olx.pl/oferta/scott-speedster-cx-20-l-przelaj-gravel-shimano-cyclocross-CID767-IDuwGN7.html

IMAG2570.jpg

IMAG2568.jpg

IMAG2563.jpg

Edytowane przez Mike_sti
niekompletny tytuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Mialbyc
      Przez Mialbyc
      Witam wszystkich serdecznie. 
                Od ponad miesiąca zmagam się z decyzją zakupu rowerowego. Będzie to moja pierwsza szosa lecz z założenia nie chce kupować byle czego. Budżet mam określony na około 4 tys. złotych. W tym przedziale cenowym jest kilka propozycji i tu proszę o podpowiedź. Dodam tylko że szosa ma służyć głównie do treningów, i amatorskich startów triathlonowych, obecnie jestem na etapie przygotowań do 1/8 IM a docelowo 2020 1/2 IM. 
      Dwa słowa o mnie mam 29 lat, 182 cm i około 78 kg. 
      Jako że do sklepu partnerskiego Treka mam 100 m to pierwsza propozycja to Domane AL 4. Obecnie w promocji i z rabatem mieszczę się w założonej kwocie:
      Co mi się w nim nie podoba to prowadzenie linek po ramie. Oraz wydaje się cieżki w porównaniu do dwóch pozostałych 
      https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-szosowe-wyczynowe/domane/domane-al/domane-al-4/p/23527/?colorCode=grey
      Druga propozycja która pojawiła się ostatnio to b'twin - osprzęt 105 obecnie na wyprzedaży w cenie około 3 700 zł 
      https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-ultra-900-af-id_8377261.html?rec=recommendations_category_1  
      a tu najnowszy pomysł: 
      https://www.rosebikes.pl/rose-pro-sl-tiagra-2672326
      Co do zakupu Rosy to największą moją obawą jest brak możliwości przymiarki do roweru. Widziałem poradniki jak się mierzyć żeby rower pasował ale jednak jak człowiek zobaczy i dotknie to jakoś łatwiej. 
      Jeżeli ktoś ma jakąś inna propozycję bardzo proszę o podzielenie się swoimi przemyśleniami albo opiniami. 
      Do końca tygodnia już czas finalizować zakup bo lada moment będzie można rozpoczynać sezon. 
      Z góry dzięki za pomoc, 
      Pozdrawiam Adam 

• skwarek2
      Przez skwarek2
      Cześć forumowicze.
      Zapraszam Was na wydarzenie charytatywne z wyścigiem CX w tle. Velomania CX Race to impreza mająca na celu zbiórkę na rzecz powrotu do zdrowia pana Ryszarda Szurkowskiego.
      Wstęp jest darmowy, jest pełno atrakcji dla kibiców, zawodników, zaplecze sanitarne i zabezpieczenie medyczne.
      Szczegóły wydarzenia na FB:
      https://www.facebook.com/events/281822162495154/
      Pytajcie śmiało!

• rambolbambol
      Przez rambolbambol
      Na sprzedaż Rama + widelec stalowe CrMo
      Marka: Centurion Accordo GT
      Rama znana na forum jako: Tange OrangeTM
      Wymary: CT=54cm CC=57cm
      Materiał ramy: stal Tange Infinity
      Przeznaczenie: przełaj, gravel, trekking, zimówka, szosa ...
      Stan: używana i kochana szczerze
      Hamulce: V-brake lub canti
      Cena dla forumowiczów z wysyłką wliczoną: 350zł
      https://www.olx.pl/oferta/rama-widelec-crmo-centurion-accordo-gt-54cm-przelaj-gravel-trekking-CID767-IDy6kPT.html

• uysy
      Przez uysy
      Sprzedam Holdsworth Stelvio Przełaj/Gravel/Tour rama stalowa CroMo kupiony w czerwcu 2017r (oczywiście mam do tego dokumenty).
      Rower sprzedaje z 2 kompletami opon (28mm oraz 32mm), błotnikami SKS Bluemels (tak jak na zdjęciach, z pedałami które do niego dostałem (nie te co na zdjęciach).
      Niestety jakiś burak prawdopodobnie próbował go ukraść i szarpał się z U-LOCKiem co widać na górnej róże (2 malutkie odpryski).
      Na zdjęciach kierownicy (owijki) widać że kot też chciał pojeździć, owijki nie zmieniałem bo ta jest całkiem przyjemna i nie przeszkadza to w trakcie jazdy. Dodaję nową owijkę jak ktoś będzie chciał zmienić - lub mogę wymienić na życzenie zainteresowanego.
      Rozmiar M (53cm) ~170-185cm wzrostu.
      Oddam za 2600zł (odbiór Wrocław).
      Informacje praktyczne:
      - Bez błotników wchodzą spokojnie opony 700c x37mm, 700c x40mm nie sprawdzałem bo nie mam takich.
      - Aktualnie założone są opony 700c 32mm razem z błotnikami.
      - Bagażnik z decathlonu pasuje bez problemu.
      - Rower w miejscach gdzie dotykają linki / łańcuch jest oklejony specjalną przezroczystą taśmą.
      2 komplety opon
      Hutchinson Nitro 2 Wired Tyre 700c 28mm - nowe
      Schwalbe Road Cruiser 700c 32mm - założone
      Stan techniczny bardzo dobry, rower sypiał ze mną w sypialni ;).
      Przebieg około 1000-1500km.
      Dane techniczne:
      Rama stalowa CroMo - double butted steel.
      Klamkomanetki (Nowa Sora model na rok 2017, przewody prowadzone pod owijką)
      Shimano Sora R3000 STI Lever 2 Speed 
      Shimano Sora R3000 STI Lever 9 Speed
      Hamulce Tarczowe, Tarcze Hamulcowe, adaptery
      Avid BB5 Road Mechanical Disc Brake Direct Mount
      Avid BB5 Road Mechanical Disc Brake Direct Mount
      Avid Clean Sweep G2CS Rotor 160 mm 6 Bolt
      Sram Disc Brake Mount Adaptor Post mount to 0IS
      Sram Disc Brake Mount Adaptor Post mount to 20IS
      Kaseta
      Shimano CS-HG400 9 Speed Cassette 11-32T
      Korba
      Shimano Sora R3000 Chainset With BB 170mm 50-34T
      Łańcuch
      KMC X9-93 Speed Chain
      Przerzutka Przednia i Tylna (Sora na rok 2017)
      Shimano Sora R3000 Front Mech Band on 31.8mm
      Shimano Sora R3000 9 Speed Rear Mech Medium Cage
      Siodło
      Selle Italia X1 Lady Saddle Black
      Mostek
      Kalloy Uno Alloy Stem 31.8mm 80mm
      Opony
      Hutchinson Nitro 2 Wired Tyre 700c 28mm - nowe
      Schwalbe Road Cruiser 700c 32mm - założone
      Koła
      Gipiemme Roccia Equipe 700c29 Inch Disc Wheelset Black 
      Stery