Skocz do zawartości
Mike_sti

[rower] Scott Speedster cx20 disc 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Mike_sti
Napisano (edytowane)

Scott speedster cx 20 L przełaj/gravel shimano cyclocross

4200 zł

Używany minimalnie Scott speedster cx20 z 2016 roku w oryginalnej specyfikacji. Rozmiar L.
Dodatkowo drugi komplement kół z kaseta, zaciskami i tarczami ( shimano xt ice technologies ) i nowymi oponami Continental cyclo xking 32 mm.

https://www.olx.pl/oferta/scott-speedster-cx-20-l-przelaj-gravel-shimano-cyclocross-CID767-IDuwGN7.html

IMAG2570.jpg

IMAG2568.jpg

IMAG2563.jpg

Edytowane przez Mike_sti
niekompletny tytuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Prz
      Przez Prz
      Na sprzedaż mam rower przełajowy/gravel GT Grade z 2015 roku.
      Rozmiar L (TT 565 mm), pełen napęd Shimano 105 11-rzędowy i hamulce tarczowe mechaniczne. Rama aluminiowa, ale bardzo komfortowa, widelec karbonowy. Stan dobry, mechanicznie wszystko 100% sprawne, na ramie kilka niedużych odprysków lakieru i jedna wgniotka, niepochodząca z kraksy (rower zbyt mocno oparty o drzewo mocując się z zakleszczonym łańcuchem). Wgniotka obejrzana przez serwisanta GT i od dwóch lat rower normalnie użytkowany razem z nią, także nie ma żadnego wpływu na wytrzymałość ramy.

Rower bardzo uniwersalny, przyjmuje opony do 33-35c, więc może być przełajówką na każdą pogodę, ale komfortowa geometria typu gravel sprawia, że po założeniu gładkich opon staje się wygodną szosą endurance.

Możliwa wysyłka kurierem, cena 2999 zł do lekkiej negocjacji. Więcej informacji na priv.

Możliwy również odbiór osobisty w Trójmieście, Warszawie lub Poznaniu.

Specyfikacja:
      Rama: GT Grade Double Butted Triple Triangle, aluminium, taperowana główka
      Widelec: GT Grade Carbon, aluminiowa sterówka
      Korba: Shimano 105 FC-5800 50/34
      Przerzutka tylna: Shimano 105 RD-5800-GS
      Przerzutka przednia: Shimano 105 FD-5800
      Kaseta: Shimano 105 CS- 580 11-32
      Łańcuch: KMC X11
      Hamulce: Avid BB5 Road
      Klamkomanetki: Shimano 105 ST-5800
      Obręcze: Alex ATD470
      Piasty: Formula Ultralight 6 bolt disc
      Mostek: GT aluminium
      Opony: Schwalbe Racing Ralph Performance 700x33c
      Kierownica: GT aluminium, flare 14 stopni (rozchylenie dropów)
      Stery: FSA zintegrowane
      Siodełko: GT
      Sztyca: GT aluminium 27,2 mm
      Pedały: brak
      Zdjęcia roweru dostępne w ogłoszeniu na olx: https://www.olx.pl/oferta/rower-gravel-przelajowy-gt-grade-105-rozm-l-CID767-IDtjLPH.html#36fc8897f2 Mogę również podesłać na maila w pełnej jakości.
    • sipioch
      Przez sipioch
      Rower przełaj/gravel Cannondale CaadX 105 SE rozmiar 54
      Z bólem serca, po nie długiej przygodzie muszę się rozstać z rowerem, kupiony na początku czerwca 2018 w iSport w Krakowie.
      Rowerem zrobiłem jakieś 500km, troszkę szosy ale głównie leśne ścieżki itp. miał dać frajdę i dawał  jednak od nowego roku nie będę miał gdzie go trzymać (mam zakaz wprowadzenia do mieszkania  ) więc muszę zostawić sobie tylko 'commutera' którego mi po prostu nie będzie szkoda jak będzie stał w wózkowni.
      Rower posiada kilka rys/zadrapań powstałych w wyniku eksploatacji, tam gdzie 'chodzą' linki podklejona jest taśma zabezpieczająca.
      Pełna specyfikacja: https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2018-szosowe/cyclocross/caadx/caadx-105-se
      Dla zainteresowanej osoby mogę zrobić bardzo szczegółowe zdjęcia (póki co wrzucam wszystkie jakie mam na telefonie - postaram się szybko wrzucić najaktualniejsze)
      Rower jest ubezpieczony przez Krajowy Rejestr Rowerowy - ubezpieczenie Ergo Hestia - od kradzieży + OC na 100tys
      Odbiór tylko osobisty w Krakowie, dla zdecydowanej osoby mogę w okolicy dowieźć. 
      Osoby zainteresowane zapraszam na priv.
      Cena to 6000zł

• burnpiro
      Przez burnpiro
      Witam,

Po wielu latach jeżdżenia na MTB postanowiłem w końcu zobaczyć jak to jest jeździć na czymś co nie buczy jak szerszeń na asfalcie. No ale patrząc na dostępne rowery to mam mały problem. Chodzi o to że moim głównym wymaganiem jest posiadanie w rowerze hydraulicznych tarczówek. To już bardzo ogranicza moje możliwości wybory. Postanowiłem więc samemu złożyć rower od podstaw (tyle razy składałem mtb więc nie może być to przecież trudne). No więc na pierwszy rzut poszła rama od tego oto modelu:

http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/cube-agree-c-62-slt-disc-road-bike-2016/rp-prod161287

No ale tutaj pojawiają się schody, nigdzie nie mogę dostać oryginalnego widelca 1 1/8" - 1 1/4". No i teraz nasuwa się pytanie, czy wie ktoś może coś o jakiejś przejściówce która umożliwi zamontowanie widelca 1 1/8" - 1 1/5" w tej ramie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. cały rower będzie robiony na ultegrze z hamulcami RS785.
    • rzezniol
      Przez rzezniol
      Witam ...

Jak komuś zalega chętnie przygarnę oponę Continental CycloCross Speed w rozmiarze 35-622 / 700x35C zwijana.
      Preferowana opona nowa. Rozważę również sztukę używana ale musi być w 100% sprawna  i muszę zobaczyć dobrej jakości zdjęcie bieżnika .
      Pozdrawiam
    • Malinowy
      Przez Malinowy
      Na sprzedaż używana korba Tiagra 4700 z blatami 52x36 i długością ramion 172,5mm.
      Używana jeden sezon, zęby w świetnym stanie. Do kompletu dorzucam gratis suport  SM BB4600 
      cena: 250 PLN
      https://www.olx.pl/oferta/korba-tiagra-4700-52x36-172-5mm-suport-gratis-CID767-IDwFIdt.html