Skocz do zawartości
Rudder

[linka przerzutki ST-EF65] potrzebuje nowa

Rekomendowane odpowiedzi

Rudder

Cześć

Potrzebuje nową linkę przerzutki przedniej 3 rzędowej SHIMANO ST-EF65.

Gdzie mogę dostać ją w sklepie internetowym ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gawel76
Napisano (edytowane)

Kup sobie Shimano i tak będziesz musiał ją dociąć.Tylko lepiej kupić komplet linka + pancerz.Dostaniesz w większości sklepów

Edytowane przez Gawel76

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rudder
SoloTM

Wystarczy na zrobienie 3 odcinków pancerzy ( nie dłuższych łącznie jak 1700 mm ). Jeśli wystarczy Ci wymienić 3 pancerze których łączna długośc nie przekroczy 1m70 cm to ok. Jeśli zostanie Ci jakiś odcinek pancerza po zrobieniu trzech odcinków to dokupując końcówki pancerza możesz zrobić czwarty pancerz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rudder
Napisano (edytowane)

Ja chcę obecnie zrobić tylko jedną linkę przedniej przerzutki wraz z pancerzem. Inne części będę potrzebował w przyszłości.

Dlatego pytam się tylko czy te będą pasować http://allegro.pl/shimano-zestaw-linek-i-pancerzy-przerzutki-i7062323083.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_UZSD_plaean_sport&ev_adgr=Sport&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=Cj0KCQjwuYTYBRDsARIsAJnrUXByJ8NJjV16d94RJhGvpOHmMsugt6cGisRn1CAXe3Ct7Q-ojXNFWqcaAs-pEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CNW_vILtlNsCFYmrsgodjscGBA#thumb/1

SoloTM Ja nie pytam się czy wystarczy mi pancerza.

W związku z tym czy części z mojego linku będą pasowac do mojego roweru X-ROAD 3.0 ?

Edytowane przez Rudder

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SoloTM
Napisano (edytowane)

Będą pasować.

Oczywiście linkę po montażu trzeba skrócić. Tak jest zawsze i wszędzie. ( gdybyś nie wiedział )

Edytowane przez SoloTM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Prox
      Przez Prox
      Cześć,
      Właśnie zamówiłem Krossa Level B4 29". Widzę, że ładują do niego BR-M315 na okładzinach żywicznych. Staram się znaleźć okładziny pół-metaliczne do tych hamulców, ale nigdzie takich nie widzę. Znalazłem jedynie takie na AliExpress: ZTTO-MTB-Mountain-Bike-Bicycle-Parts-Semi-metallic-Brake-Pads
      Pytanie brzmi - czy w ogóle Shimano albo inne firmy robią takie okładziny do 315? Czy pasują do nich np. te z 355?
    • pawe
      Przez pawe
      Cześć Wszystkim
      Kupiłem rower z hałasującą piastą nexus 8 i postanowiłem ją zdjąć i nasmarować (rower był po "serwisie" gdzie piastę szczodrze wysmarowano zwykłym smarem do łożysk). Piastę rozebrałem do momentu, w którym zdjąłem tą całą "tubę" z zębatkami i została ośka z jakimiś przekładniami. Mam dwa pytania, na które odpowiedzi nie znalazłem:
      1. Co i ile smarować (mam oryginalny smar shimano).
      i co ważniej:
      2. Czy można zdjąć prawy konus/stożek bez użycia klucza? Okazało się, że konus został założony bez kołnierza z uszczelką, tak że widać łożysko pod nim. Kupiłem już nowy, ale nie ma tego super drogiego klucza. Według sztuki powinno to być zrobione tak: https://youtu.be/zyE5AUhWHOI?t=3m7s Mam tulejkę metalową, którą mógłbym postukać w podobny sposób, ale tam są jeszcze takie dwa wihajstry, między ośką a konusem, które przy użyciu klucza są chyba wbijane razem z nim? Widziałem gdzieś film, jak gościu po prostu stuka w ośkę, ale nie wiem czy w ten sposób nie uszkodzę jakiegoś elementu?
      Pytanie nr 2 nieaktualne - podważyłem i wyciągnąłem konus śrubokrętem
      Dzięki wszystkim za pomoc.
    • arcadiuss92
      Przez arcadiuss92
      Hej krótkie pytanko, domyślam się że opory toczenia są większe na dynamie nawet wyłączonym... Ale czy różnice jest aż takie że zakręcone mniej więcej z tą samą siłą koło na dynamie zrobi 10 pełnych obrotów a na zwykłej piaście 30? Bo taka jest różnica na kole moim i mojej narzeczonej (rozmiary kół te same)
    • LifeIsGood
      Przez LifeIsGood
      Witam wszystkich, zatłuściłem nieodwracalnie tarcze z klockami slx m675,  tarcza sm rt 66 180mm. Od dawna przymierzałem się do zmian tarcz i wybór padł na ashima aro 08 160mm na przód. Tył to samo, i nie wiem jakie okładziny zastosować, aby nie utracić za dużo mocy. Obecnie mam oryginalne okładziny metaliczne shimano z radiatorami, lecz jak patrzę na ceny nowych to lekko mnie odsuwa. Oczywiście jeśli będzie trzeba dołożę, lecz myślę aby teraz zastosować pół metaliki, i natrafiłem na klocki ashima w cenie ok 40 zł za komplet na  jedno koło. I tu pytanie czy pozostać przy shimano czy np ashima lepiej będzie współgrać z tarczą ashimy. Nie jeżdżę mega ambitnie więc bez żadnych wheelie albo hopów, jedynie szybkie XC ale stoppie dało radę zrobić na 2 palcach więc dobrze jeśli po wymianie tarcz i klocków dalej byłoby to możliwe . Waga to prawie zabójcze 60kg więc nie  należę do masywnych kolarzy pozdrawiam i dziękuję za pomoc w wyborze
    • Ten_Leniwy
      Przez Ten_Leniwy
      Witam bikerów tak jak w tytule zastanawiam się nad zakupem nowych hamulców hydraulicznych w przedziale do 600zł za komplet na razie mam na oku te dwa podobno niezawodne modele ze stajni shimano m675 lub m7000 i tutaj pojawia się moje pytanie, które będą lepsze ? Liczę na niską awaryjność i łatwość obsługi. Hamulce mają wytrzymywać długie zjazdy i gwałtowne hamowanie. Z góry dziękuje za odpowiedź