Skocz do zawartości
Prz

[koła] nowe koła Gipiemme Roccia Equipe Disc 29'' 700c 11s

Rekomendowane odpowiedzi

Prz

Na sprzedaż komplet kół Gipiemme Roccia Equipe Disc pod hamulce tarczowe (mocowanie na 6 śrub). Obręcze o średnicy 622 mm, nadają się zarówno do rowerów crossowych, trekkingowych, szosowych jak i 29er.
Szerokość wewnętrzna obręczy 18,5 mm. Bębenek kompatybilny z Shimano/SRAM zarówno 9/10, jak i 11 rzędów. Łożyska maszynowe.

W zestawie zaciski QR.

Waga kół bez zacisków ok. 2400 g.

Cena 349 zł.

4ea0ee1d88f0e32bmed.jpg

Edytowane przez Prz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Popularny

• Podobna zawartość

• Kubek76
      Przez Kubek76
      Cześć.
      Mam pytanie do biegłych w tematyce tubeless. Czy da radę uszczelnić obręcze kół Shimano WH-RS171 aby zrobić na nich system bezdętkowy? Czy zestaw wentyli, taśma i mleko od Stan`s NoTubes da radę?
    • CzarnyKOOT
      Przez CzarnyKOOT
      Witam posiadam rower Indiana x-Pulser 1.6 i chciałbym zainstalować w nim hamulce tarczowe i nie wiem czy adapter będzie pasował, i czy jest potrzeba zmiany kół
      do instalacji tarcz. Zdjęcia roweru (wiem ,z internetu) i prosił bym was o pomoc  (w miarę możliwości prosił bym o link do adaptera i w razie potrzeby zmiany do kół)

• jacq88
      Przez jacq88
      Cześć Wszystkim,
      Szukam bagażnika pod sakwy do roweru jak w temacie "Unibike Flite 2015 29er z hamulcami tarczowymi" - ma otwory na ramie
      Myślałem i byłem bliski zakupu "Bontrager BackRack Deluxe L - bagażnik na tył" ale zdaje się, że Trek się z niego wycofał.. i wczoraj się sprzedał ostatni w Warszawie... - cenowo był ok bo za 199zł  i sprawdzał się wśród znajomych 

Myślę o sakwach Crosso Dry Big lub ORTLIEB BACK-ROLLER CITY - które warto?
      Macie pomysł na jakąś solidna alternatywę w podobnej cenie (Topeak z tego co się ludzie wypowiadają sprawdza się średnio) a Thubus to cena min 2x ten wyżej...
      Z góry dzięki!
      Jacq
    • MistrzMichael
      Przez MistrzMichael
      Chce kupić nie drogo (ok 30 zł/szt.) opony (26x1,95) do roweru przeznaczonego do spokojnej jazdy po mieście/przedmieściach. Zastanawiam się nad oponami Kenda bo są tanie ale opinie mieszane: jedni polecają inni piszą, że to badziew (aczkolwiek to się tyczy raczej osób, które dużo jeżdżą po trudnych terenach i wiadomo ze opona za 30 zł się do tego nie nadaje). Nie znam się na tym totalnie wiec może mi ktoś coś  podpowie? poleci jakieś tanie, przyzwoite opony?
      dorzucam link do 1 z moich wybrańców https://allegro.pl/oferta/opona-kenda-26-x-1-95-k948-zielona-mtb-terenowa-7364018569
    • kazafaza
      Przez kazafaza
      Servuss,

Oferuję ramę Stanton Slackline w rozmiarze 19,5" w przepięknej głębokiej czerwieni.  Rama wykonana ze stali Reynolds 853, 631 i 525 (detale na stronie w zakładce "description"), zabezpieczona przed rdzą fabrycznie, przeznaczona pod koła 27.5+ lub 29 x 2.4" będzie sprzedana ze sterami, ośką i zaciskiem Stanton oraz dropami pod Boost i single-speed.  Stan 9/10, nie zdążyłem jej solidnie pociurać od stycznia, posiada lekkie zarysowanie na wewnętrznej stronie lewego pióra dolnego gdy koło mi się wysmyknęło z łapy orając tarczą po lakierze.  Więcej zdjęć w galerii:
      https://photos.app.goo.gl/ASzdDyVQikVbY4xG9
      Rama będzie wysłana do kupującego za równowartość 2000pln.