Skocz do zawartości
Cysiul

[Warszawa] Żoliborz - skradziony rower giant cadex

Rekomendowane odpowiedzi

Cysiul

Witam, 

Ze smutkiem szukam swojego roweru, który zniknął zza zamkniętej kraty. 

Rama giant cadex karbonowa. Malowanie customowe, widelec aluminiowy w malowaniu vw Passata. Cały osprzęt deore. Wszystkie łożyska maszynowe. Koła mach1 na lozyskach novatec. Opony kenda. Siodelko shiver selle Italia. Sztyca accent. 

Jakby komuś rzuciło się w oczy to proszę o informację. Jest to jedyny taki egzemplarz składany od podstaw. 

20160610_230557-1.jpg

20170114_113407.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• m16iki
      Przez m16iki
      Witam. Mam pewien problem. Sprawa wygląda tak, że założyłem do roweru nową przerzutkę Shimano Alivio FD-M4000 , nie da się jej wyregulować. Reszta napędu w tym rowerze to kaseta Alivio CS-HG400 (11-34T), łańcuch Shimano CN-HG53 (9speed), przerzutka tylnia Deore M592 i korba Acera FC-M3000 (40/30/22T) . Myślałem nad kupnem nowej przerzutki, tylko nie wiem czy ma to sens jak może być to samo.. PROSZĘ O POMOC!
      Pozdrawiam!
    • grzechu1984
      Przez grzechu1984
      Witam.
      Po długim zwlekaniu wreszcie zakładam temat o ramie z gianta xtc advanced 2018r.
      Jest to rama z roweru pod linkiem https://www.giant-bicycles.com/pl/xtc-advanced-29-3-ge
      Regulowane haki mają na celu umożliwienie włożenia kół 29 oraz 27+
      niestety rower nie umyty za co przepraszam, w przypadku pytań pisać , mogę zrobić dokładniejsze foty

Foto nr 1 

Foto 2 haki z lewej strony - aby zmienić pozycję haka należy odkręcić oś koła ( imbusem ) oraz dwie śruby ( srebrne imbusowe ) sama regulacja haka odbywa się poprzez kręcenie śrubą znajdującą się w środku każdego haka. Jak widać hak jest zarazem mocowaniem zacisku hamulca.

Foto 3 haki z prawej strony - tutaj mamy tylko jedną śrubę do odkręcenia ( srebrna imbusowa ) aby poluzować hak . Oczywiście wcześniej należy wykręcić oś, hak reulowany jest zarazem hakiem do przerzutki

Foto 4 - Wykręcanie osi , To jest lipa, zawsze trzeba mieć imbus ze sobą.

Foto 5 - Ośka, docisk posmarowany smarem aby nie rył ramy podczas dokręcania

Foto 6 - Prawy hak od wewnątrz - za nim śrubka regulacyjna

Foto 7 - Prawy hak - otwór do regulacji położenia haka

Foto 8 - Lewy hak od wewnątrz - za nim śrubka regulacyjna

• m16iki
      Przez m16iki
      Witam, Muszę kupić nową przerzutkę przednią. Rower to Kross Level B2 rozmiar ramy M. Przerzutka jaka była w rowerze od nowości to Shimano m190 (https://www.goride.pl/przod/shimano-fd-m190-przerzutka-przod).. Teraz myślę nad zakupem Shimano Deore FD-M591 3x9 Niestety nie wiem którą kupić "Down Swing" CZY "Top Swing". Linka przerzutki musi iść pod siodełkiem. Proszę o pomoc!

- DOWN SWING - https://www.sbike.pl/shimano-przerzutka-przednia-shimano-deore-fd-m591-down-swing-3x9-o_l_1004.html
      - TOP SWING - https://www.sbike.pl/shimano-przerzutka-przednia-shimano-deore-fd-m590-top-swing-3x9-o_l_1003.html

• Reapper
      Przez Reapper
      Cześć forumowicze. Zamierzam kupić nową piastę, mianowicie Nowatec d042sb 8/9.

Mam mały dylemat, ponieważ będę musiał zmienić również kasetę i zejść z 7 na 8 lub 9. Problem tkwi w tym, że nie wiem, czy przerzutka 7 będzie pasowała do kasety 8 lub 9 rzędowej. A kupowanie nowej przerzutki nie bardzo wchodzi w gre.

I teraz pytanie do was. Czy poszukać innej piasty, czy poczekać i kupić nową przerzutkę?
    • rowwwr
      Przez rowwwr
      Cześć,
      potrzebuję hamulca na tył Deore M596, wersja z napisem Deore i szarą pokrywką oraz klamką. Nowy lub mało używany. Adapter, klocki niekonieczne (chyba że cały nowy hamulec w komplecie).