Skocz do zawartości
Cysiul

[Warszawa] Żoliborz - skradziony rower giant cadex

Rekomendowane odpowiedzi

Cysiul

Witam, 

Ze smutkiem szukam swojego roweru, który zniknął zza zamkniętej kraty. 

Rama giant cadex karbonowa. Malowanie customowe, widelec aluminiowy w malowaniu vw Passata. Cały osprzęt deore. Wszystkie łożyska maszynowe. Koła mach1 na lozyskach novatec. Opony kenda. Siodelko shiver selle Italia. Sztyca accent. 

Jakby komuś rzuciło się w oczy to proszę o informację. Jest to jedyny taki egzemplarz składany od podstaw. 

20160610_230557-1.jpg

20170114_113407.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Sauer
      Przez Sauer
      Witam , co sądzicie o rowerze Giant Reign 2 GE ? Osobiście mi się podoba , ma zadowalający osprzęt itp. Roweru będę używał czasami do zjazdów - zamierzam brać udział w Enduro MTB Series Srebrna Góra i w Szklarskiej Porębie , jazdy po mieście , do dropów , czasami zdarzy się jakiś wypad na Urban Riding ( whellie itp. ) . Ważne pytanie , otóż czy będę tracił dużo energii na  prostym asfalcie z zablokowanym damperem ? Będzie to mój pierwszy "Full" .
      Link do specyfikacji itd. https://www.giant-bicycles.com/pl/reign-2-ge
    • m16iki
      Przez m16iki
      Witam, zamierzam zakupić hamulce hydrauliczne do roweru Kross Level b2. zacznijmy od tego że ważne 80 kg i będą to moje pierwsze hamulce hydrauliczne,  zastanawiam się nad dwoma modelami SHIMANO BR-M445 I SHIMANO DEORE M6000, jeżdżę po mieście, lasach, górkach, często agresywnie hamuję i myślę właśnie nad wyborem czy kupić te BR-M445 i zapoznać się z tą całą hydrauliką czy dołożyć parę złotych i kupić te lepsze M6000? 
      proszę o pomoc w wyborze, jak coś pytać... :))
      pozdrawiam

• MATT_ZUK
      Przez MATT_ZUK
      Witam,
      Aktualnie posiadam korbę Shimano Deore FC-M612 z blatami 40x30x22T (BCD 96/64) plus do tego przerzutkę SLX FD-M670.
      Niestety ale czasami od spodu spada mi łańcuch na wybojach (nie zawsze), więc szukam napinacza pod 2 przełożenia (najwyżej wywalę 3 blat).
      Jeżdżę głównie enduro, przedtem miałem (dalej ją mam w zapasie) korbę Truvativa Hussefelt pod Howitzer z 1 blatem 36 oraz jakimś tam napinaczem bop'a i było idealne ale niestety spadek formy zmusił mnie do zamontowania przerzutki z przodu.

Co polecacie na 2 przełożenia (albo na 3 jeżeli istnieje) do maks powiedzmy 120zł. Mogą być też używane olx'a. Ja niestety w tym temacie mam 0 wiedzę.
      Wyczytałem, żeby kupić napinacz mrp 2x ale kompletnie nie pasują mi blaty pod niego (zadziała?)
      A co powiecie na to?
      https://www.google.pl/search?client=firefox-b&dcr=0&biw=1920&bih=923&tbm=isch&sa=1&ei=g3SFWsuOJ5CTsAfvroyIBg&q=napinacz+ccg10&oq=napinacz+ccg10&gs_l=psy-ab.3...11264.16861.0.17044.13.10.3.0.0.0.271.1960.0j5j5.10.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.4.555...0j0i8i30k1j0i24k1.0.iFtT9fFYNJQ

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.