Skocz do zawartości

[Szukam towrzyszy podróży] Calpe 20.02-27.02 i 13.03-20.03, Grupa szosowa i turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim w Nowym Roku!

Po raz kolejny organizujemy ze znajomymi 2 wyjazdy treningowe, tym razem do mekki rowerzystów, czyli słonecznego Calpe. 2 terminy: w lutym i marcu  :) 

Podczas obu terminów planujemy podzielić się na 2 grupy: grupę szosowców (pot, łzy i ból d...:)) oraz grupę rekreacyjną (kawka, ciastko, zwiedzanie itp). Dystans planowany do przejechania to w zależności od grupy 450-650km i ok 6000m w górę łącznie :)

Podliczyliśmy koszty i w cenie 3000zł od osoby wliczać się będzie: 7 noclegów w apartamentach, wypożyczenie roweru, bilety lotnicze (wylot z Wawy), transfer z i na lotnisko w Alicante, ubezpieczenie podróżne zagraniczne. 

Zapraszamy! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście jakimś stowarzyszeniem, biurem podróży czy czym? Jaka jest Wasza odpowiedzialność, kiedy np. lot anulują i będzie trzeba na szybko kupić bilety, kto wtedy pokrywa dodatkowe koszty czy np. w trakcie jakiegoś wypadku na trasie, jako grupa zorganizowana w Hiszpani częściową odpowiedzialność za bezpieczeństwo ponosi organizator. Zero informacji, zero bezpieczeństwa, a cena jak z biura podróży, więc chciałbym się dowiedzieć czy ponosicie przynajmniej taką odpowiedzialność ja ustawowo biura podróży?

Edytowane przez kamfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dzięki za pytanie, wczoraj niedoprecyzowałam i faktycznie wyglądało to mało bezpiecznie ;)

Tak, piszę w imieniu pełnoprawnego biura podróży Wheelovelo,  ja jestem tam przewodnikiem. Tutaj link do tej wycieczki.

Z tego co widzę to na termin lutowy jest nawet promocja, więc tym bardziej chętnych zapraszamy na takie nietypowe ferie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...