Skocz do zawartości

[nowy wygląd FR] Nowa szata graficzna


rowerzysta01

Rekomendowane odpowiedzi

Miło było w takim razie ;). 

Mnie osobiście brak TT też doskwiera, ale jednak jak potrzeba informacji, to da się i bez tego żyć. A może to jest właśnie sposób na pozbycie się maruderów? Jak ktoś szuka wiedzy to ją znajdzie, ale wymaga to odrobiny "wysiłku" jak widać (dla niektórych nie do przeskoczenia). Jak ktoś szuka sam nie wie czego i włazi na forum z nudów  (bo akurat ma "pod ręką" w TT) to więcej z tego bzdur niż konkretnej wiedzy. Ot takie dywagacje przy kawie po pracy ;)

Żeby nie było, że OT... Wydaje mi się, czy wcześniej była możliwość dodawania plików do wiadomości prywatnych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin
21 godzin temu, yakuza79 napisał:

W mobilnej nadal są serduszka zamiast kciuka.

Jeżeli korzystasz z chrome, musisz wejść w ustawienia prywatności i wyczyścić cache/dane przeglądania.
 

17 godzin temu, Waza napisał:

Wydaje mi się, czy wcześniej była możliwość dodawania plików do wiadomości prywatnych? 
Prosimy koniecznie o poprawienie

Zobaczę co da się zrobić ;)

12 godzin temu, MikeDozer napisał:

ale nadal gorzej niż TT.

Chętnie coś 'poprawię' w miarę możliwości, ale musiałbym wiedzieć co działa gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W TT mam pare forów (for?), o jednakowym layoucie. Dzięki temu łatwiej nawigować. Zawartość jest najważniejsza, kolorki i wodotryski mnie nie interesują :)

2) TT działa szybciej, szczególnie przy wolnym połączaniu z internetem.

3) W TT dostęp do obserwowanych /nieprzeczytanych/w których pisałem, jest znacznie sprawniejszy.

Żeby nie było, że TT takie idealne. Też dużo zmian porobili, dość komplikując aplikacje. "Kiedyś było lepiej" ;) Aczkolwiek, po kolejnych łatkach i zmianach, poszli troszkę po rozum do głowy.

Sam fakt posiadania ciemnej skórki w wersji desktop jak i mobile to duży plus. Od biedy przez mobile można poszukać czegoś. Właśnie, szukanie działa dobrze w wersji mobilnej także plusy :) Tak jak pisałem, wersja mobilna jest lepsza od tej co była.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzisiaj skiepściło (ewentualnie w ostatnich dniach). Mam ustawione ciemne kolory i kiedy przeglądam forum najpierw pokazuje mi się jasny motyw, a dopiero po chwili kolory zmieniają się na ciemne. Mam wrażenie, że forum ogólnie zaczęło wolniej działać, więc być może kolory wczytują się z opóźnieniem i dlatego jest to widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wcześniej maila, bo nic nie mogłem napisać na forum. Teraz potwierdzam, że wszystko wróciło do normy. Wrócił też drobny błąd, który chyba był już naprawiony - okno, które wyświetla się po kliknięciu na Obserwuj temat ma jasne tło, a powinno mieć ciemne, takie jak w oknie z powiadomieniami.

Jeszcze kiedy w ciemnym motywie kliknie się Edytuj post, a następnie Anuluj edycję to wyskakuje okno, w którym są nieodpowiednie kolory (jasne tło i nieczytelny przycisk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to coś pomoże, ale na wszelki wypadek napiszę:  na samej górze jest opcja Wysyłaj wiadomości i informacje. Kiedy miałem ją zaznaczoną dostawałem jakieś maile (nie korzystam z tego, więc wyłączyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...