Skocz do zawartości

[do 2500] Jaki ht wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

za 2017 trudno mu będzie wejsć w budżet. Jedyne promocje jakie słyszałam to- pomijam te za 3000 - może około 2750 by się udało z wielką łachą od sprzedającego :) (lub z przekąsem jak kto nazywa) własnie dlatego ze zaraz zaczyna się pułap za 2016. Podobnie z R6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę to lepiej szukać starszego modelu np 2015 bo tam był rockshox nieco lepszy 


sorry tak dokładnie to chyba był 2014 a nie 2015

 


Dobra to może ja faktycznie zdecyduje się na tego krossa z 2016 bo widzę że ma lepszy osprzęt niż unibike 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest też dobry rowerek - Focus Whistler Pro 29'

http://www.rowerzysta.pl/rower-gorski-focus-whistler-pro-29-2016-s-szaro-czarny-23654.html

Napęd Deore + XT, Hollowtech II, 2x10, XC30 z blokadą z kierownicy, dobre hamulce.

 

Link do katalogu z wymiarami - https://www.focus-bikes.com/pub/media/youwe_catalogarchive/FO_16_WHISTLER_PRO_29.pdf

 

Potwierdzone info, że jest dostępny w rozmiarze S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra to może ja faktycznie zdecyduje się na tego krossa z 2016 bo widzę że ma lepszy osprzęt niż unibike

Czy taki lepszy to bym polemizował , fakt korba w nowszej technologi ale z BCD 96 do której jest słabiej i drożej z zębatkami (w Unibike masz korbę z popularniejszym BCD 104 i system octalink - taki złoty środek pomiędzy sztywnością a trwałością), reszta osprzętu napędowego taka sama , hamulce również na porównywalnym poziomie ale piasty na + dla Unibike (do shimano niema problemu z częściami zamiennymi tak jak do Joytecha) no i rama w EVO jest bardziej rozwojowa ze względu na taperowaną główkę (większy wybór amorów przy ewentualnej wymianie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama bez taperowanej główki z geometrią bardziej turystyczną (w Krossie i Unibike jest bardziej sportowa) , wiotki amor z goleniami 30mm aczkolwiek przy twojej wadze nie powinno być z tym problemu , piasty nie do zidentyfikowania (pod własnym logo) a więc ciężko o nich coś więcej powiedzieć ,  + za napęd z 2 blatami z przodu.

Podstawowe pytanie to jaki rozmiar koła wolisz bo przy twoim wzroście nie jest to takie oczywiste a preferencje użytkowników są różne (mam taki sam wzrost jak ty i mnie 29r kompletnie nie przypasował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...