Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
9 minut temu, Rafał87 napisał:

Witam, ktoś poleci jakieś luźne spodenki krótkie na rower z aliexpress? najlepiej bez wkładki, mam na oku luźne z x-tiger, może będą zimą jakieś promocje to bym chętnie sobie jakieś nabył.

https://a.aliexpress.com/_BSw03b

 

Posiadam szare. Kupione na jakiejś innej aukcji, ale bardzo polecam. Super przewiewne, nie widać po 2 sezonach zużycia, wygodne, dobry krój. Jedyny minus to suwaki- lubią się rozdwajać i ogólnie ich nie używam bo wszystko i tak wożę w koszulce lub plecaku.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, macia22 napisał:

https://a.aliexpress.com/_BSw03b

 

Posiadam szare. Kupione na jakiejś innej aukcji, ale bardzo polecam. Super przewiewne, nie widać po 2 sezonach zużycia, wygodne, dobry krój. Jedyny minus to suwaki- lubią się rozdwajać i ogólnie ich nie używam bo wszystko i tak wożę w koszulce lub plecaku.

Jaki rozmiar kupiłeś względem swoich wymiarów?

Raz już naciąłem się na Ali, gdzie sprzedawca "doradzał" rozmiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was może taki przypadek, że zamówił towar na aliexpress i dostał co innego niż zamawiał?

Zamówiłem dwa czujniki magene (prędkość/kadencja) i zamiast tego otrzymałem czujnik tętna (którego nie potrzebuje). Kontakt ze sprzedawcą się urwał i nie wiem teraz co zrobić.

Jak próbuje otworzyć dyskusję to są tam dwie opcje do wyboru: zwrot kosztów zakupu (lub ich części) z uwagi na niezgodność towaru, albo zwrot towaru. Druga opcja raczej odpada, bo koszt odesłania towaru będzie pewnie zupełnie nieopłacalny, z kolei pierwsza opcja będzie raczej nie pomyśli sprzedawcy, który wysłał towar (co prawda inny niż miał) a teraz ma zwrócić mi pieniądze bez zwrotu towaru. Jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Aliexpress zwróci Ci nawet 100% bez odsyłania tego czujnika, nie powinno być z tym problemu.

Jeśli nie chcesz, żeby sprzedawca był stratny to zobacz po ile na OLX/Allegro chodzą te czujniki, wystaw nieco taniej, żeby szybko sprzedać a refund złóż mniej-więcej na tyle za ile wystawiłeś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bercov napisał:

Druga opcja raczej odpada, bo koszt odesłania towaru będzie pewnie zupełnie nieopłacalny,

Jeśli szło do paczkomatu to odsyłkę zapewne masz w gratisie a kasę dostajesz po weryfikacjo przez magazyn przewoźnika w polsce.
A poza tym nie szczyp się za bardzo.
Jak mi nie dodali do lampek tych ich śmiesznych baterii to zgłosiłem do alli.   Oni zapytali sprzedawcę sprzedawca zaproponował zwrot "części" kosztów. Nie kłóciłem się, bo mi wyszły dwie lampki  za jakieś śmieszne grosze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz spór, dorzuć zdjęcia i dostaniesz kasę. Ali blokuje kasę dla sprzedającego do momentu aż nie potwierdzisz dostawy lub nie minie tych 60 dni.

Jeśli chodzi o zwrot to ostatnio pojawia się sporo osób, które zwraca np. ciuchy w złym rozmiarze za 50 pln ale to raczej u sprzedających, którzy zapewniają bezpłatny zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem normalną wysyłkę, więc zwrot musiałbym chyba pokryć z własnej kieszeni (a nawet jeśli nie to i tak szkoda zachodu). Póki co założyłem spór i zaproponowałem zwrot tylko części kwoty - czujnik tętna sobie zostawię - szkoda mi sprzedawać za takie grosze.

Swoją drogą używam ich opaskę HR (jakąś wcześniejszą wersję) i działa już ze trzy lata. Miałem z nią problem, po przypadkowym wypraniu w pralce (łącznie z czujnikiem) i kupiłem czujnik garmina HRM Dual, a ten padł po trzech miesiącach (nie zdążyłem jeszcze reklamować). O dziwo założyłem ponownie 'chińczyka' i działa dalej bez problemu już kolejne 6 miesięcy ;-) Mam wrażenie też, że czujnik ten jest znacznie bardziej czuły od garmina i nigdy nie ma problemu z wykrywaniem tętna na początku jazdy. Garmin zawsze miał z tym problem i trzeba było za każdym razem zwilżać pas żeby wykrywał tętno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bercov napisał:

Wybrałem normalną wysyłkę, więc zwrot musiałbym chyba pokryć z własnej kieszeni (a nawet jeśli nie to i tak szkoda zachodu).

Pisz zwrot kasy, jak ewidentnie sprzedawca wysłał to co nie trzeba to w wielu wypadkach robią zwrot kasy bez potrzeby odsyłania.

Ja kupiłem pedały za 35 usd, w którym osiowości nie było, nakręciłem film i zrobiłem dispute. Dostałem 100% zwrotu kasy za słabą jakość.

Kurtkę dostałem wg. opisu na mnie, a okazała się bardzo, bardzo ciasna - też zwrot kasy w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem pól wieczora w poszukiwaniu pewnego drobiazgu z ali, ale poległem. Może nie ma czegoś takiego, a może jest, tylko nie umiem tego w tym gąszczu znaleźć.

Ale do rzeczy. Potrzebuję podkładkę pod mostek 1 1/8" o wysokości 20-30 mm z jakimkolwiek mocowaniem na jej ściance. Chcę doczepić do tego lampkę.

Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roballinho napisał:

Potrzebuję podkładkę pod mostek 1 1/8" o wysokości 20-30 mm z jakimkolwiek mocowaniem na jej ściance.

Sorry za pl wersję Ali, nie na swoim kompie jestem:

uchwyt 1

uchwyt 2

 

Drutowanie:

image.jpeg.a11cb1ca2cf713cbbe34e20c0e52281a.jpeg

image.jpeg.2d66f208a3af21af6e51bbc126ee9a52.jpeg

image.jpeg.70e58b8defddee63ace61aaa116c5a6a.jpeg

 

Allegro:

1

2

3

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...