Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Muszę stwierdzić, że DHL jest znacznie gorszy od Inpostu. W śledzeniu mam info, że kurier dostarczy paczkę do wczoraj do godziny 13:00. Problem w tym, że kurier się nie wybiera do tego paczkomatu, do teraz nie ma i cisza. Ciekawe kiedy będzie łaskaw podjechać i włożyć paczkę. W Inpost nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. Zawsze na czas.

Edytowane przez leon7877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki off top odnośnie PP. 

1. Już za niedługo pewnie wróci pod innym szyldem (zza Odry ;))

2. Nie dziwię się, że Ali rezygnuje bo: 1. drogo mają, 2. Amazon, z którego ostatnio mam sporo paczek, korzysta z ich usług a jakość tych usług....ehhh. kartony rozwalone częściowo (wiem, jakość kartonów Amazon też z dupy), albo pogniecione, dwa system powiadomienia przesyłek to jakaś kpina. Dostaję smsa/email jak za 5 min kurier juz dzwoni do drzwi albo ciekawsza opcja, 2 przesyłki, jedna dostarczona rano, a potem nagle w południe kolejna :O. 

To potem jak żyć :(. Za późno się obudzili że listy to już nie ten etap. A że spółka państwowa to z lewa czy prawa wszyscy używają i stołki obsadzają 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurier czy Paczkomat? To co mi się nie podoba to że jak nie odbierzesz to wraca do nadawcy. Czyli co, do Chin wraca? Czy gdzieś do jakiegoś centrum dystrybucyjnego Cainiao bo de facto w Polsce to stamtąd to zostało nadane. I co dalej, pisać do Aliexpress i otwierać spór że paczka nie przyszła?

Kiedyś było tak, że jak nie odbierzesz to kurier zostawiał paczkę w jakimś lokalnym oddziale Inpost, - a taki jest w każdym mieście,  można było tam iść i odebrać. Tak zresztą zawsze robiła każda firma kurierska.

I patrzę, że Chińczyki już wyłączyli możliwość wybierania dostawy do paczkomatów Inpost. Kiedyś bezpośrednio u nich można było wskazać paczkomat i szło normalnie na paczkomat. Teraz nie można, idzie kurierem Inpost i trzeba samemu przekierować. A u Chińczyka można wybrac tylko automat paczkowy DHL, ale prawie nigdy nie jest dostępna taka opcja wysyłki, większość idzie jednak przez Inpost.

Edytowane przez leon7877
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...