Skocz do zawartości

[buty] Jaka podeszwa na platformy


Szelbii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jeżdżę aktualnie w zwykłych Reebokach do biegania, które są bardzo miękkie i czuję, że duża część mojej pracy nogami idzie w amortyzację na podeszwie zamiast na korbę. Jakich zwykłych butów, które nadadzą się do jazdy na rowerze powinienem szukać? Przykładowo TAKIE Najki będą się lepiej nadawały? Podeszwa nie będzie za cienka, nie będą się ślizgać po pedałach? 

Pedały to Dartmoor Stream z pinami. Chciałbym wydać nie więcej jak 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podpasowały New Balance GM500SGG, które nie są piękne, więc nieco się kurzyły w szafie. O dziwo fajnie się trzymają platform, dość sztywne i... jako jedne z moich niewielu nie piszczą na pedale :P Kupisz je w okolicach 200, pewnie taniej w czasie wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@empet

Właśnie myślałem nad takimi zwykłymi "adidasami" tylko czy one będą dużą poprawą w stosunku do butów do biegania?

 

@Dokumosa

Jasne, że takie buty byłyby najlepsze tylko te tak trochę ponad dwukrotnie przekraczają budżet  :icon_wink: Ja szukam zwykłych butów, które najbardziej będą nadawały się do platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeżdżę aktualnie w zwykłych Reebokach do biegania, które są bardzo miękkie i czuję, że duża część mojej pracy nogami idzie w amortyzację na podeszwie zamiast na korbę. Jakich zwykłych butów, które nadadzą się do jazdy na rowerze powinienem szukać? Przykładowo TAKIE Najki będą się lepiej nadawały? Podeszwa nie będzie za cienka, nie będą się ślizgać po pedałach? 

Pedały to Dartmoor Stream z pinami. Chciałbym wydać nie więcej jak 250zł.

zalęzy gdzie jeżdzisz ale pod te pedały pasuje coś twardszego czli albo treking koło stówy dowolnej marki albo dedykowane five teny lub schimano ale to nie te pieniądze miękie spody męczą nogi po kilkunastu kilometrach ale do lansu mogą być mam na myśli proponowane przez Ciebie ,,Najki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chyba faktycznie macie rację. Myślę, że przejeżdżę jeszcze ten sezon w butach do biegania, a w zimie może znajdą się jakieś fajne promocje na ten Five Teny.

Oprócz Five Ten i Shimano jakie są jeszcze marki robiące takie buty?

Takie Foxy przykładowo też dadzą radę czy to są buty tylko do chodzenia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...